korepetycje z j.angielskiego Łódź

korepetycje z j.angielskiego Łódź

Jak możliwie najszybciej przygotować się do matury z angielskiego w następnym roku? Jestem totalnym zerem w temacie, no i niedawno strach mnie obleciał. Potrzebuję namiaru na tanie i korzystne korepetycje.

Oleczka1

Posty: 1

 
Nauka przez zabawę charakteryzuje się największą efektywnością i aż dziw bierze, że standardowe szkoły takich metod nie stosują.

showmemore43

Posty: 26

 
Jedyna prawdziwa inwestycja to w kapitał ludzki, w siebie, w dodatkową wiedzę. To się zawsze zwraca w przyszłości i to z nawiązką najczęściej.

Rimano

Posty: 20

 
Warto w tych czasach uczyć się na tłumacza, ogarniać wiele języków obcych, bo to moim zdaniem przyszłość.

pawel253

Posty: 3

 
U mnie się sprawdziło połączenie kursu z korepetycjami. Im bardziej intensywnie wygląda nauka, tym lepiej, jak chcesz cokolwiek osiągnąć.

edyta123

Posty: 5

 
Wiem, że praktycznie wszyscy korepetytorzy posiadają lekcje testowe w ofercie, więc to bardzo dobra forma na dobranie lektora pod siebie.

Kitas

Posty: 7

 
Jak chcesz od absolutnych podstaw przypomnieć angielski, ale bez wielkiego nasycenia gramatyką, tylko w bardziej realnych sytuacjach to proponuję tomedo.pl. Znam tam kilku lektorów i widać, że sami pasjonaci. Nie widziałem o innych korepetycjach tak wielu pozytywnych komentarzy. Miałem poprawę z matury i właśnie z nimi się kontaktowałem, aby ogarnąć materiał. Było warto. Niedługo szykuje mi się pierwszy wyjazd zagraniczny i nie boję się mówić w ogóle. Polecam i pozdrawiam przy okazji.

Hoteowo24h

Posty: 8

 
W rok można się przygotować na korkach do matury z angielskiego, nawet rozszerzonej i wcale tak dużo czasu nie stracisz.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Szukaj korepetycji, gdzie masz przy okazji bezpłatny dojazd i szereg dodatkowych materiałów przygotowanych pod konkretne potrzeby ucznia.

andrew66

Posty: 11

 
Szczególnie introwertyk wykorzysta indywidualne korepetycje z angielskiego. Można się przełamać w ulubionych tematach, dopasować strukturę zajęć, tłumaczyć razem ulubione artykuły.

Różyczka

Posty: 2