Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Opinie, niepubliczne przedszkole wilanów

Witam. Szukam informacji o niepublicznym przedszkolu w Wilanowie. Mam dwoje dzieci i nie ukrywam, że szukam placówki, która odniesie się do tej kwestii również w kwestii finansowej :)

Marys56

Posty: 1

 
Właśnie o nauczycieli mi chodzi. Nie mam zamiaru posłać synka do prywatnego przedszkola, za jakie będę płacić olbrzymie pieniądze, a ono nie będzie spełniać moich oczekiwań. Jeśli chodzi o Miasteczko Wilanów, to opinie bywają naprawdę różne i nie wiem już czego się trzymać :(

himmmu78

Posty: 3

 
Nauczyciele w przedszkolach są najważniejsi. Bez ich opieki i odpowiedniego podejścia nie można mieć pewności, że to dobre przedszkole w Wilanowie. Tak sądzę z własnego doświadczenia.

Januszek

Posty: 3

 
Bianka będzie musiała pójść do przedszkola już w tym roku. Z tego, co widzę, nie mamy większych szans na państwową placówkę. W Miasteczku Wilanów zupełnie nie orientujemy się w warunkach przedszkoli, opiniach itd. Może znajdzie się tutaj ktoś przychylny i naświetli sytuację, które miejsca są godne uwagi? Z góry dziękuję.

pawel253

Posty: 8

 
Też mieliśmy dylemat, do jakiego przedszkola zapisać naszego syna. Zdecydowaliśmy się na Wilanów i to miejsce karatekids.eu. Nie narzekamy. Jest blisko od pracy, a najistotniejsze, iż Kuba chce chodzić i nawet weekendy mu się dłużą :D

Czarek

Posty: 3

 
Przy drugim dziecku było mi już zdecydowanie prościej podjąć decyzję co do prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Już teraz wiem, co jest ważne i powiem wam szczerze, że najważniejsza jest kadra nauczycieli. Bez tak dobrego wsparcia, zupełnie nici nawet z najpiękniejszej placówki.

Zrobtodzis

Posty: 4

 
Miałam już kilka doświadczeń z przedszkolami. Mam taką sobie opinię o poprzednikach. Teraz Natan chodzi do przedszkola w Warszawie w Wilanowie, które chwalę sobie z uwagi na nauczycielki.

Wacław

Posty: 8

 
Oj mnie też będzie czekać decyzja co do przedszkola. Nie mam na razie żadnych konkretnych planów, ale wiem, że koniecznie musi to być dobre miejsce. Mam nadzieję, że w Warszawie Wilanowie nie brakuje placówek przedszkolnych.

mnichu66

Posty: 3