zajęcia dodatkowe dla młodzieży Opole, oferta

zajęcia dodatkowe dla młodzieży Opole, oferta

Gdzie znajdę jakieś zajęcia dodatkowe dla młodzieży, którymi syn na pewno będzie bardzo zainteresowany?

Alexiii

Posty: 1

 
Moje dziecko interesuje się piratami, a programowanie dla dzieci oferowane poprzez szkołę obejmowało kod Piraci. Mały jest zachwycony, bowiem sam coś stworzył i może się tym chwalić znajomym i naszej rodzinie.

Phylu

Posty: 2

 
Syn wybrał wstęp do programowania i jest zadowolony. Według mnie programowanie dla młodzieży oferowane przez szkołę https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl jest super i wszystkim mogę polecić. Moje dziecko jest wymagające, a szkoła spełnia jego wszystkie wymagania.

Marcelek2

Posty: 31

 
Podstawy programowania to impreza i nauka w jednym. Wybierając takie kursy programowania dla dzieci wiedzieliśmy, iż będzie dobrze, niemniej jednak nie spodziewaliśmy się aż tak bardzo dobrze, iż dzieci będą o tym tylko mówić. Polecam.

TomekK

Posty: 8

 
Według mnie małe dziecko powinno się bawić zabawkami i dla mnie programowanie dla młodzieży nie ma większego sensu. Zapewne wiele z tego nie zapamiętają, ale niech każdy sam wybierze to, co najlepsze.

GGregbard

Posty: 9

 
Według mnie nauka programowania dla młodzieży to najlepsze, co można wybrać. Moje dzieci cały czas mają telefony przy sobie, a teraz wiedzą jak trzeba tworzyć te aplikacje i gry. Super sprawa, polecam wszystkim zainteresowanym, bo to jest to, czego dla dziecka szukają.

Oct714

Posty: 18

 
Mogłem wybrać inne rozwiązania, ale wybrałem coś, z czego dziecko jest zadowolone. To nauka programowania dla dzieci w prywatnej szkole, która wie jak wiedzę przekazywać swoim kursantom, a dla mnie to najważniejsze.

Joe

Posty: 10

 
Nasze dzieci wybrały kursy programowania. Dla nich taka nauka programowania dla młodzieży to przyjemność, bo są tym mocno zainteresowani, innym też to polecamy.

Phylu

Posty: 2