pisanie prac doktorskich, polecicie kogoś?

pisanie prac doktorskich, polecicie kogoś?

Interesuje mnie usługa pisania prac magisterskich. Możecie polecić mi jakiegoś wiarygodnego usługodawcę? Czekam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

ZaNK3R

Posty: 2

 
Nie będę demonizować tego rozwiązania, bo o mały włos, a sam bym musiał skorzystać z pisania prac dyplomowych. Jeżeli tylko bym wiedział, iż moją pracą zajmie się osoba potrafiąca pisać i znająca temat pracy, czyli specjalista w tym zakresie – to czemu nie?

Marioleczka

Posty: 11

 
Tutaj korzystałam i jest naprawdę w porządku https://pomocwpisaniu.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonania, a usługę pisania prac licencjackich polecam z całego serca.

pawel253

Posty: 8

 
A ja nie demonizuję tego typu usług, albowiem gdybym nie miał szanse napisania pracy we własnym zakresie, to pisanie prac licencjackich byłoby super pomocą. Muszę poszperać w takich usługach, bowiem nigdy nie wiadomo, co mi się może przytrafić :D Jak coś znajdę ciekawego, to się odezwę.

Kitas

Posty: 2

 
Ludzie z rożnych powodów korzystają z pisania prac doktorskich. Osobiście wiem, iż doskwiera brak czasu. Zleciłem w takiej firmie przygotowanie planu pacy. Z resztą poradziłem sobie już sam. Polecam, ponieważ taka pomoc wybawiła mnie z problemu.

jurecekk5

Posty: 17

 
Podobnie sprawa wygląda, jeżeli chodzi o pisanie prac doktorskich, lecz tutaj to już trzeba poszukać specjalisty na medal. Ja miałem kłopot, bowiem język polski nigdy nie był moją mocną stroną. Zlecałem korektę :)

Złoty

Posty: 11

 
Nie mam pojęcia o pisaniu prac. Nie wiem, czy warto powierzyć pracę zaliczeniową komuś. Jeśli byłaby pewna, że na pewno zostanie ona przygotowana rzetelnie i profesjonalnie, to owszem, ale w przeciwnym razie – nie.

Joe

Posty: 4

 
Widzę, że coraz więcej jest tego typu usług. Pisanie prac magisterskich stało się bardzo popularne. Ludzie nie mają czasu, wolą skorzystać z pomocy, jeśli taka istnieje :)

matek562

Posty: 5