najlepsze przedszkole w Krakowie

najlepsze przedszkole w Krakowie

Przedszkole publiczne, czy niepubliczne w Krakowie i jak oceniacie postępy waszych pociech na dzień dzisiejszy?

Black_Riot

Posty: 1

 
Tylko małe grupy pozwalają skupić się indywidualne na dziecku. Nie ma nic gorszego, jak przepełnione placówki edukacyjne, w których jeszcze oszczędza się na kosztach zatrudnienia dobrych pedagogów.

marek

Posty: 9

 
Heh, zabawnie porównywać możliwości dzisiejszych przedszkoli z dawnymi. Jak znajdziesz czesne w granicach 400 złotych to będzie fart w Krakowie.

labuh

Posty: 3

 
W przedszkolach dochodzi do pierwszych, poważniejszych interakcji z rówieśnikami, które mogą zaważyć na przyszłości, pewności siebie, więc nadmierne oszczędzanie na zapisie nie ma większego sensu.

namok

Posty: 11

 
Mój syn może nie ma wielkiej wady i problemów, ale jednak woleliśmy go zapisać do przedszkola integracyjnego. Najniższe czesne w Smoczej Dolinie, bo płacimy tylko 100 złotych. Resztę pieniędzy można wydać na zajęcia dodatkowe, catering, wyjścia kulturalne, cokolwiek ;) Powiem tak. Zero płaczu, syn normalnie się rozwija. Widać, że chodzenie do przedszkola sprawia mu przyjemność. Harmonogram zajęć jest konsultowany regularnie z rodzicami. Żadnych kwasów z kadrą, za co tym bardziej szacunek i pozytywny komentarz się należy. Korzystam z ich profilu FB https://www.facebook.com/Smocza-Dolina-Przedszkole-Niepubliczne-2100530453319867/ do kontaktu, więc możesz mniej więcej ocenić jakość wykończenia, pogadać.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Zauważyłam to właśnie, że im mniejsza grupa w przedszkolu, tym mniej kłótni i dziwnych sytuacji.

francoo_00

Posty: 5

 
Zainteresuj się poważnie bajkoterapią. Dużo badań mówi, że dzięki bajkom dzieci mocno kojarzą zasady zachowania, rozwijają wyobraźnię. Niedoceniana sprawa.

Radziu

Posty: 3