Zajęcia komputerowe dla dzieci, gdzie ??

Zajęcia komputerowe dla dzieci, gdzie ??

Cześć.

Czy macie jakieś informacje o tym, jakie warsztaty dla dzieci w warszawie są aktualnie prowadzone?

Zależałoby mi na czymś rozwijającym moje dziecko.

prostaczek4

Posty: 14

 
Ucieszył mnie ogromny wybór, jaki zaoferowały mi zajęcia pozalekcyjne w Warszawie.

Z mojej perspektywy bardzo dobre było to, że zajęcia poza godzinami szkoły mojego dziecka nie były zawsze drogie i mogłem sobie pozwolić na zapisanie syna nawet na kilka zajęć, jeśli pozwalał na to tylko czas :)

GIZIU

Posty: 23

 
Długo trwały moje poszukiwania zajęć komputerowych dla dzieci. W końcu zapisałem syna do http://mlodyhaker.pl, a więc firmy, która wydawało mi się, że posiada najsensowniejszą propozycję. Nie rozczarowałem się zarówno ja, jak i syn, który bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia odbywające się systematycznie. Mam nadzieję, że rozwijanie jego umiejętności zaowocuje w przyszłości! :)

johncena67

Posty: 14

 
Na szczęście mogę powiedzieć, że mam ogromny wybór pomiędzy zajęciami dla dzieci w Warszawie, na jakie mogę zapisać swoje pociechy. To z jednej strony pozytyw, natomiast z drugiej strony… ciężko podjąć decyzję, jakie zajęcia będą najbardziej wskazane. Warto inwestować w przyszłość dziecka od najmłodszych lat, więc należałoby zadbać, aby to nie były tylko bezsensowne zabawy.

Kitas

Posty: 16

 
Długo trwały moje poszukiwania warsztatów dla dzieci, które spełniłyby moje oczekiwania. Chciałem przede wszystkim, aby moje dzieci odpowiednio się rozwijały, a jednocześnie uczyły się czegoś, co będzie praktyczne.

Ponadto sprawiało im to wiele radości i cały czas dopytywały, kiedy znowu zawiozę je na warsztaty :)

Jordy123

Posty: 18

 
Długo trwały moje poszukiwania warsztatów dla dzieci, jakie spełniłyby moje oczekiwania. Chciałem przede wszystkim, aby moje dzieci stosownie się rozwijały, a jednocześnie uczyły się czegoś, co będzie praktyczne.

Ponadto wywoływało im to mnóstwo radości i cały czas dopytywały, kiedy znowu zawiozę je na zakłady :)

notariusz24

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że prostsza niż w innych miastach jest nauka programowania w Warszawie. Wszystko ma związek z faktem, że takie kursy cieszą się po prostu większą popularnością. Ludzie dostrzegają, że programowanie to przyszłość, w jaką rzecz jasna pożądane byłoby inwestować własne pieniądze.

Takumi

Posty: 19

 
Dziwi mnie to, iż wielu rodziców nie ma pomysłu na to co robić z dzieckiem w weekend.

Należałoby dać mu nieco odpoczynku, czasu na rozrywkę, jaką możemy wspólnie zorganizować, a zarówno na rozwijanie swoich pasji, które winno już mieć nasze dziecko.

Można po prostu sprawdzić, co najbardziej interesuje naszego syna lub córkę.

Nimert56

Posty: 18