zajęcia dodatkowe dla młodzieży w Krakowie ?

zajęcia dodatkowe dla młodzieży w Krakowie ?

Jakie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci proponujecie. Chodzi o córkę w wieku 9 lat, która interesuje się informatyką. Zupełnie nie dziewczynka :) odpada taniec, malowanie i te sprawy.

Marys56

Posty: 1

 
Warto dokładnie przyjrzeć się zajęciom pozalekcyjnym dla młodzieży i wybrać dla nich coś, co faktycznie ich zainteresuje. Teraz programowanie stało się niesłychanie modne, lecz również myślę, że to niesłychanie przydatna umiejętność.

alek45

Posty: 24

 
Nauka programowania jest znacząca. Właśnie spytałem syna, czy by nie chciał skorzystać z takich kursów :) Odpowiedź była szybka i twierdząca. Jestem za, na pewno czegoś poszukamy, albowiem dobrze wiem, że taka umiejętność mu się przyda.

Suit

Posty: 16

 
Szkoda, że w szkołach publicznych nie proponują dzieciakom takich zajęć pozalekcyjnych. Na pewno bym posłała swojego syna, bo interesują go komputery. Nie chodzi tylko o to, że gra, ale o coś więcej. Jest zachwycony ich działaniem i sam wyszukuje mnóstwo informacji.

edyta123

Posty: 10

 
Ja też wysłałam córkę na kursy programowania. Najpierw to była wyłącznie zabawa. Jestem jednak teraz niezwykle zadowolona, bo te kursy mają wyborny wpływ na naukę z innych przedmiotów w szkole. Faktycznie wspierają logiczne myślenie. Jest lepiej z matematyką, jaka do tej pory była piętą achillesową córki.

Wariat

Posty: 13

 
Proponuję te zajęcia pozalekcyjne www.giganciprogramowania.edu.pl. Mój syn jest zachwycony programowaniem. Zespół prowadzi lekcje w skuteczny sposób. Dzieci mnóstwo wynoszą.

cecylia

Posty: 6

 
Jak nie spróbujecie, to nie będziecie wiedzieli :) U mnie szkoła programowania synom niezwykle się spodobała, a teraz najmłodsza córka prosi, żeby ją zapisać. Wszystko zależy też od konkretnych kursów, jak są prowadzone, która jest kadra. Natomiast na pewno należałoby spróbować.

namok

Posty: 8

 
Tego typu zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z programowania z całą pewnością potrafią zainteresować dziewczynki. To nie tylko zajęcia dla chłopców. Zresztą to jest świetna zabawa. Moja Zosia jest zafascynowana. Początkowo nie wiedziała, o co chodzi, teraz jest już bardzo okej.

syrena88

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o naukę programowania, to na rynku jest bardzo dużo ofert. Na pewno znajdziesz coś w dobrej cenie. Tego rodzaju kursy mają fajną cenę w okresie wakacyjnym, ale w czasie roku szkolnego też na bank znajdziesz coś ok.

Paqu

Posty: 9

 
A takie małe dzieci jak 7 latki? Skorzystają coś z takich warsztatów z programowania? Może to po prostu strata czasu i pieniędzy? Chciałbym wiedzieć, bo szukam jakichś zajęć dla swoich synów.

namok

Posty: 11