Jaka firma jest producentem piórników szkolnych ?

Jaka firma jest producentem piórników szkolnych ?

Hej czy ktoś z was zna dostawce dobrych jakościowo piórników szkolnych i mógłby podać mi do niego kontakt?

Appell

Posty: 5

 
Osobiście piórniki szkolne do swojego sklepu zamawiam u tego producenta: http://piorniki-pajacyk.pl i moim zdaniem jest to strzał w dziesiątkę ponieważ posiada on w własnej ofercie faktycznie bardzo interesujące produkty.

Modniś

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia wiem, że dzieci nie patrzą na samą markę a skupiają się bardziej na samym wyglądzie piórnika. Dlatego też w przypadku zakupu piórników szkolnych postawiłbym bardziej na ich wygląd.

Oct714

Posty: 10

 
Myślę, że będziesz w stanie bez większego problemu zakupić piórniki szkolne do swojego sklepu bezpośrednio od producenta. Na Twoim miejscu poszukałbym kontaktu do niego bezpośrednio w sieci. Moim zdaniem nie powinno to być większym problemem i powinieneś w miarę szybko znaleźć naprawdę solidnego producenta.

cecylia

Posty: 6

 
Na Twoim miejscu postarałbym się zamawiać piórniki szkolne nie w hurtowni a u samego producenta ponieważ jest to znacznie bardziej korzystne jeżeli chodzi o ich ceny.

BarMAX

Posty: 19

 
Moim zdaniem masz absolutną rację i zakup piórników szkolnych od producenta winien być zdecydowanie tańszy niż w hurtowni. Aby odnaleźć producenta polecam Ci sięgnąć z dobrodziejstw internetu i to tam postarać się odnaleźć jakiegoś bezpośredniego producenta.

sertus34

Posty: 12