prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

prywatne przedszkole wilanów, oferta ?

Mam pytanie o przedszkole w miasteczku Wilanów. Gdzie posłaliście swoje pociechy? Konieczne mi opinie, jakieś konkretne zdanie o danych placówkach. Dziękuję za wszelką pomoc.

Gruby_56

Posty: 2

 
To jest genialne prywatne przedszkole w miasteczku Wilanów http://www.karate-kids.pl. Stawiają tu głównie na sport, gimnastykę, taniec. Jest mnóstwo interesujących zajęć plastycznych i znakomita opieka.

dziubek56

Posty: 14

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, jakie stawia na sport. To naprawdę wspaniała sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

Sysek56

Posty: 28

 
Dokładnie tak jest. Dzieci mają lepsze warunki, są w mniejszych grupach. Ale pomysł sportowego prywatnego przedszkola w Wilanowie uważam za najlepszy. Myślę, iż pójdę właśnie w tym kierunku, albowiem moja córka uwielbia taniec i gimnastykę.

Marioleczka

Posty: 9

 
Mam do was pytanie, czy duże są różnice w cenach w takich przedszkolach prywatnych. Szukam czegoś rzeczywiście szczególnego dla mojej córci :) Na pewno musi to być przedszkole w miasteczku Wilanów, bo tu miałybyśmy wszystko po drodze szkołę starszego syna, pracę i właśnie przedszkole. Jak coś, dajcie znać. Dziękuję.

Czarek

Posty: 7

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, że przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

Jasieczek23

Posty: 5