Angielski Elbląg

Angielski Elbląg

Dzień dobry. Niedawno moim konikiem stał się angielski, a wszystko z racji tego, że za 2 lata wyjeżdżam na stałe do Stanów Zjednoczonych (mam tam narzeczonego). Szukam szkoły do nauki angielskiego.

Polecicie coś konkretnego?

klimnny6

Posty: 19

 
Cześć. Nauka angielskiego zawsze była dla mnie przykrym obowiązkiem. Do momentu, gdy w Gdańsku trafiłem na wyborną nauczycielkę, która wszystko mi wytłumaczyła i szybko zacząłem robić postępy.

Woli007

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Postanowiłem się wpisać na forum, bo zauważyłem, iż element z Was szuka osoby, jaka podejmie się nauki angielskiego. Angielski Szczecin jest usługą, jaka rzadko występuje na wysokim poziomie, niemniej jednak sam taką oferuję (nie chwaląc się).

Możecie poczytać o mnie dużo opinii (z reguły są pozytywne, choć czasem moje metody mogą komuś nie odpowiadać).

HalskiPL

Posty: 17

 
Hej.

Chciałam się pochwalić nauką angielskiego, którą podjęłam w formie prywatnych lekcji. Kosztują mnie one 30 złotych za godzinę, co jest rewelacyjną ceną moim zdaniem.

Co Wy sądzicie na ten temat?

Kizami90

Posty: 18

 
Witajcie!

Naukę angielskiego w Łodzi zacząłem od szybkiej lekcji z nauczycielem, po której oceniłem czy będziemy w stanie razem osiągnąć sukces.

Gdy okazało się, że odpowiada mi jego metoda nauczania postanowiłem negocjować stawkę i zapłacić z góry za większą ilość zajęć.

Daniel.E

Posty: 18

 
Hej. Nauka języka angielskiego zawsze mi nie szła w liceum, a matura z tego języka nie poszła mi zbyt dobrze. Zmartwiłem się, gdy miałem szansę pracy w Anglii, a mój język był kiepski. Wtedy postanowiłem się podszkolić, a wyraźnie pomogła mi w tym jedna ze szkół, której ofertę znalazłem pod adresem: http://angielskiego.bialystok.pl. Indywidualne podejście do ucznia i przystępne ceny były dla mnie zaskoczeniem!

Al3-56

Posty: 24

 
Hej. Poszukiwałem poprzez dłuższy okres czasu szkoły angielskiego w Gdańsku, ale owe poszukiwania były bezowocne. Do momentu, gdy znajomi postanowił podsunąć mi namiar na szkołę, do której sam uczęszcza.

Był kłopot ze odnalezieniem wolnego miejsca, co zdawało się dobrze świadczyć, i nie pomyliłem się. Mogę przesłać namiary, nie pożałujecie!

Fabian74

Posty: 20

 
Witam. Zainteresowała mnie niedawno pewna szkoła angielskiego Poznań, która mieściła się na przedmieściach (blisko mojego akademika). Trafiłem do niej całkiem przypadkowo i zostałem na dłużej, bo chodzę na zajęcia już 6 miesięcy i efekt piorunujący.

Fowl1990

Posty: 15

 
Cześć. Rozpoczęcie edukacji w zakresie nauki języka angielskiego w Elblągu nie było dla mnie proste, bo było to absolutnie obce miasto po przeprowadzce. Jestem zaspokojony, iż skorzystałem z oferty: http://szkoly.angielskiego.elblag.pl. Dała mi ona dużo, jeśli chodzi o znajomość angielskiego, a wszystko udało się wręcz przypadkiem.

Pszemeg

Posty: 43

 
Dzień dobry. Moje poszukiwania szkoły angielskiego w Poznaniu nadal trwają. W innym temacie wspominałam o moich wysokich aspiracjach, a zarazem wymaganiach. Nie mogę powiedzieć, aby nie było gigantycznego wyboru, jeżeli chodzi o Poznań, niemniej jednak zależałoby mi zarówno na Państwa opiniach odnoszących się do szkół.

Thaniell

Posty: 23