lektury, warto czytać?

lektury, warto czytać?

Nie mogę nic znaleźć ciekawego i dobrze opracowanego na temat lektury Bracia lwie serce. Jak znacie jakieś dobre streszczenie, to dajcie znać. Do poniedziałku muszę poznać treść.

damkaa4

Posty: 5

 
Jak znajdziesz coś konkretnego, to daj znać. Ostatnio znalazłam bardzo fajny serwis. Szukałam Jądra ciemności i o dziwo udało mi się znaleźć streszczenie szczegółowe. Mogłam pominąć czytanie zakończenia, bo nie było już na niego czasu ;)

Oct714

Posty: 9

 
To ja z innej zupełnie beczki, że sporo jest takich lektur w szkole, że nie da się nie skorzystać z opracowań. Marnie widziałabym swoje wypracowania i naukę bez takiego właśnie wsparcia, a Wy korzystacie?

Kitas

Posty: 7

 
Ja również naszukałam się, jak tylko można, kiedy potrzebowałam Tajemniczego ogrodu. Co śmieszniejsze wszędzie te same streszczenia krótkie, które pomijały to, co najistotniejsze. Zwątpiłam i sięgnęłam po zeszyt siostry :D Dobrze, że Maja zawsze lubiła polski :) Tyle, że nie ma wszystkiego w zeszytach.

MiSER

Posty: 4

 
Widzę, że problem ze znalezieniem dobrych opracowań literatury mam nie tylko ja :) Rzeczywiście bardzo często wyszukując streszczenie danej książki, napotykam na jakieś mega dziadostwo, jakby to kumpel z ławki pisał ;) Też mam nadzieję, że polecicie coś fajnego. Niedługo powtórzenie całego roku, więc na bank by się coś takiego przydało.

Annnna1

Posty: 4

 
Zrzynać też jak widać trzeba umieć. Koleżanki w ten sposób? Dobrze wiem, że szkoła takich rzeczy nie uznaje, a nauczyciel może się poważnie uwziąć na człowieka, jak dotrze do niego, co tak naprawdę wyrabiamy :D

M1CH47

Posty: 19

 
To dobrze wiedzieć, że ogarniacie takie serwisy, bo ja jestem z tych, co nie potrafią nic dobrego znaleźć :) Miałem ostatnio poważny kłopot z Jądrem ciemności, nigdzie żadnego szczegółowego streszczenia.

Kitas

Posty: 8

 
Mnie też niezbyt zainteresowały Przygody Tomka Sawyera, jak macie problem ze odnalezieniem streszczenia, podsuwam znakomite miejsce http://streszczenia.blog-gigant.pl

Wygodniś22

Posty: 15

 
To ja z innej zupełnie beczki, że wiele jest takich lektur w szkole, że nie da się nie sięgnąć z opracowań. Marnie widziałabym swoje wypracowania i naukę bez takiego właśnie wsparcia, a Wy korzystacie?

labuh

Posty: 3