Przedszkole sportowe w Warszawie, polecicie coś ?

Przedszkole sportowe w Warszawie, polecicie coś ?

Hej, mieszkam na Wilanowie i zastanawiam się czy na tej dzielnicy znajduje się jakieś przedszkole sportowe do jakiego mogłabym zapisać swoją pociechę?

humer56

Posty: 7

 
Uważam, iż sport jest bardzo istotny w rozwoju każdego dziecka i nie wyobrażam sobie aby zapisać je do któregokolwiek innego przedszkola niż sportowego w Warszawie.

dersu4

Posty: 13

 
Karate które jest uczone w przedszkolu sportowym w Warszawie to tak faktycznie jedynie bardzo okrojona wersja tej dyscypliny. Dzięki temu z pewnością dziecku nie będzie nic groziło podczas treningu i z każdego wróci do domu całe i zdrowe więc obawy są nieuzasadnione.

johncena67

Posty: 11

 
Zdecydowanie skłaniałbym się ku prywatnemu przedszkolu w Twojej sytuacji. W mojej opinii byłby to strzał w dziesiątkę jeżeli zależy Ci na bardzo profesjonalnej opiece nad Twoim dzieckiem i rozwinięciu w nim wielu umiejętności.

Accoun44

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o przedszkola sportowe na Wilanowie to moim zdaniem w grę wchodzi tylko to przedszkole: http://www.karate-kids.pl. Mój syn do niego uczęszczał i moim zdaniem jest to najlepsze przedszkole prywatne w tej części Warszawy z jakim się spotkałem.

taxi22

Posty: 19

 
Jeżeli miałbym jeszcze raz wybierać przedszkole dla swojego syna to z pewnością zdecydowałbym się na przedszkole sportowe na Wilanowie. Przez to, że mój syn nie uprawiał sportu już od przedszkola bardzo ciężko było go nakłonić aby zaczął to robić w późniejszym wieku przez co przez długi czas cierpiał na nadwagę.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
W mojej opinii Twoje obawy o bezpieczeństwo dziecka są kompletnie nieuzasadnione. W przedszkolach sportowych w Warszawie zatrudnieni są doświadczeni trenerzy, którzy ogromną uwagę przykładają do tego aby cały trening był w pełni bezpieczny. Dodatkowo dziecko będzie mogło w dowolnej chwili odpocząć w czasie treningu.

daria34

Posty: 6