Liceum dla dorosłych

Liceum dla dorosłych

Hej, witam! Szukam dobrego liceum dla dorosłych w Piotrkowie Trybunalskim...Pomożecie mi w wyborze? :) jest trochę takich szkół...

eef12

Posty: 14

 
Mam wiele dobrych wspomnieć ze szkołą zaoczną dla dorosłych wied - wied.pl. Polecam ich. Dobre metody szkoleniowe, wykształceni i przygotowani do zajęć nauczyciele. Pracownie praktyczne profesjonalnie wyposażone, a to wszystko za darmoszkę;))

PiSi

Posty: 17

 
No jest trochę takich szkół dla dorosłych w okolicy to fakt. Ja sam się długo wahałem gdzie pójść. Popytałem trochę ziomków ze ogólniaka i mi polecali WiED z Owocowej w Piotrkowie. Akurat mieli technika informatyki więc podbiłem do nich i nie żałuję. Świetnie przygotowują do pracy, uczą potrzebnych rzeczy a nie pierdół :PP Na ich stronie wied.pl znajdziesz wszystko na temat rekrutacji. Pozdro!

TeS

Posty: 15

 
Wiem, że swego czasu w Piotrkowie na Owocowej była dość dobra szkoła, mój syn ją skończył, kierunek – technik budowlany. Dobrze uczyli, można się było po tej szkole gdzieś zaczepić.

EpIon7

Posty: 17

 
Siemka, siemka;)) Zamiast do szkoły to lepiej poszukać sobie roboty. I tak się liczą umiejętności, a nie papierki. Ja mam takie zdanie. Jak się coś potrafi robić dobrze, to warto próbować od razu zacząć w tym pracę, żeby praktycznie się rozwijać, a nie marnować czas na szkolne teorie.

kamap92

Posty: 16

 
Dobrą ofertę mają szkoły spod szyldu WIED. Najlepsze jest to, że są to szkoły zupełnie bezpłatne, zaoczne, więc wygodne z punktu widzenia dorosłych. Cała oferta jeśli chodzi o liceum, kursy i technikum jest na wied.pl. Robią nabór chyba 2 razy w ciągu roku – na jesień i na wiosnę.

Annna1

Posty: 26

 
W Moszczenicy na ul. Dworcowej jest taka placówka jak WiED, ja się tutaj uczyłam na kosmetyczkę. Dobrze kształcą, mają pracownie odpowiednio przygotowane i sprawdzonych nauczycieli. Także jakbym miała doradzać, to myślę, że to niezła opcja. Na portalu wied.pl jest wszystko opisane, co i jak. Najlepiej jest zadzwonić i się wszystkiego wypytać, ewentualnie na maila...ale ja tam wolę telefonicznie ;)

chchiyan

Posty: 15

 
No trzeba przyznać, że takich szkół dla dorosłych to wysypało ostatnio niemało;) Zwłaszcza szkoły zawodowe będą miały branie teraz. Porobili magistrów, a ludzi z praktycznymi umiejętnościami nie ma.

egerdi

Posty: 18

 
Wiem, że dużo osób z mojego rocznika poszło do WiED. Można się tam uczyć w kilku ciekawych zawodach, po których jest spora szansa, że się znajdzie pracę. Sam się zastanawiam czy by tutaj nie aplikować. Na stronie wied.pl jest rekrutacja online robiona...muszę to jeszcze przemyśleć;->

eGoogle

Posty: 21

 
Ciekawą ofertę ma w sumie takie centrum edukacyjne jak WiED, oferta kompleksowa i darmowa...Można się zapisywać online przez ich serwis wied.pl. Ja tam się uczę teraz na kierunku – rachunkowość i nie narzekam. Uczą praktycznych rzeczy, takich, które się później przydadzą w pracy zawodowej.

Dzidzidek

Posty: 22