Konwersacje angielski, proszę o opinię!

Konwersacje angielski, proszę o opinię!

Cześć. Czy konwersacje angielski jest trudno opanować? Jak było w Waszym wypadku? Dzięki za rady.

dorotka55

Posty: 17

 
Z dużym zainteresowaniem przeczytałem to, co macie do powiedzenia na temat konwersacji po hiszpańsku.

Powiem szczerze, że nawet kilka porad wdrożyłem w życie, dzięki czemu mam najlepszego nauczyciela języka hiszpańskiego w moim mieście. Teraz mogę spokojnie przygotowywać się do planowanego wyjazdu.

GGregbard

Posty: 15

 
W kontekście konwersacji po hiszpańsku jestem w stanie polecić Wam paru dobrych lektorów. Dziwię się, że niektórzy rozpoczynają naukę nie sprawdzając nawet opinii na temat nauczyciela. Dla mnie to absolutna podstawa, bowiem chcę się uczyć u kogoś, kto potrafi to robić.

Dersei02

Posty: 20

 
Moje oczekiwania względem konwersacji po niemiecku były niezmiernie gigantyczne. Chciałem poznać ten język, ponieważ miałem w planach wyjazd do tego kraju na kilka miesięcy. Znajomość języka to nie ulega wątpliwości znaczny komfort, o czym pisaliście w tym temacie. Odszukane przeze mnie porady na tym forum znacząco ułatwiły mi sprawę.

Z góry dziękuję za ten temat na forum :)

Zdzichu

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, iż konwersacje po rosyjsku powodowały mi dużo problemów. Niestety musiałem przeprowadzać je dość częstokroć z moimi kontrahentami, a niekiedy moja kiepska znajomość języka prowadziła do sporo nieporozumień.

Kizami90

Posty: 18

 
Opanowanie konwersacji w języku hiszpańskim było moim celem od kilku lat i zawsze przekładałem jego realizację. Teraz trafnie się zmotywowałem i podjąłem decyzję, iż to właściwy moment. Widzę, iż gigantyczne zaangażowanie w bardzo olbrzymim stopniu wpływa na rezultaty codziennej nauki, jaką podejmuję wspólnie z lektorem.

R1P

Posty: 20

 
Długo zastanawiałem się nad tym, do kogo zapisać się, aby poznać konwersacje hiszpańskie. Dopiero później doszedłem do wniosku, że najlepszym sposobem, a jednocześnie oszczędnością czasu i pieniędzy będzie podjęcie nauki przez Internet. Tak zrobiłem i jestem zadowolony.

BrumBrum2

Posty: 23

 
Język rosyjski był zawsze dla mnie rozszerzeniem możliwości działalności mojej firmy na rynki wschodnie. Niedawno postanowiłem zainwestować w jego naukę z pomocą odpowiedniego lektora. Wszystkim mogę polecić http://www.lingspot.tv jako serwis z najlepszymi lektorami. Super jest to, że mogę samodzielnie wybrać jednego z nich. Polecam wszystkim!

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Mogę podzielić się swoim doświadczeniem, jeśli chodzi o podjętą naukę konwersacji po niemiecku. Początkowo przebiegała ona bardzo oporne, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że nauczyłem się naprawdę dużo.

Giker127

Posty: 30

 
Miałem wrażenie, że konwersacje po rosyjsku są dla mnie czymś, czego nigdy nie opanuję. Moje zdanie na ten temat zmieniło się dopiero wówczas, gdy trafiłem na odpowiedniego lektora.

Ten szybko nauczył mnie podstaw, a teraz zdobywam jeszcze szersze umiejętności ze znajomości tego języka :)

Basienk45

Posty: 33