Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Witajcie, szukam dobrej klasy desek z kompozytu do wykorzystania przy elewacji. Ktoś coś? Z jakim producentem macie dobre doświadczenia jeśli chodzi jakość deski, montaż i samą obsługę – czas, koszty itp.?

Kitas 

Posty: 3

 
No ja to widzę w sieci różne ceny za takie typowo tarasowe deski. Raz mi się pokazują podłogi za dwie stówki od metra innym razem za stówkę...ciekawy jest taki duży rozrzut w cenach z czego to może wynikać? Dodam, że mówię tylko o kompozytowych, tylko te porównuję.

mattoid1973

Posty: 8

 
Takie deseczki na tarasie to bardzo fajna opcja można rano wyjść sobie na kawkę na boso, usiąść na świeżym powietrzu, taka podłoga jest ciepła przyjemna w dotyku, super.

21gregorek

Posty: 10

 
Nie wiem co by tutaj doradzić sam nie mam z tym problemu bo nie mam tarasu :P Mamy balkon przy mieszkaniu za to i nawet spory, na podłodze są płyty kamienne i dają radę, choć zimno w stopy od nich starsznie.

TomekK

Posty: 7

 
Nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy, chyba najlepiej to będzie podjechać do jakiegoś sklepu ogolnobudowlanego i tam podpytać choć z drugiej strony w sieciówkach to różnie bywa z jakością.

olek54

Posty: 9

 
Też mogę podpowiedzieć deski tarasowe Tardex. Mają dobrze prowadzone biuro i samą stronę na http://tardex-wpc.pl. Deski dostałem praktycznie od ręki, dotarły porządnie zapakowane, zabezpieczone bez żadnych uszkodzeń, każda jedna deseczka nówka sztuka bez skaz.

michooo56

Posty: 16

 
Te kompozyty to są często lepsze jakościowo niż samo naturalne drewno. Ale ludzie to się chyba trochę boją słowa kompozyt i czasami rezygnują z zakupu właśnie przez nieznajomość tematu.

Drańtego

Posty: 19