Czy znacie dobry sklep z kolczykami srebrnymi ?

Czy znacie dobry sklep z kolczykami srebrnymi ?

Witam was serdecznie. Chciałam zapytać o sklep, a może dokładniej o kolczyki srebrne w silveris, czy warto. Jaka jest ich jakość. Zależy mi na jakościowej ofercie więc pytam stałe klientki :)

dyduś23

Posty: 7

 
Koleżanka podpowiedziała mi, iż jest taki sklep. Szukałam propozycji kolczyków srebrnych z cyrkoniami, czegoś nowego, całkiem oryginalnego godnego pozazdroszczenia, wiecie o co chodzi ;) Zmieniają często ofertę, jest rzeczywiście w czym wybierać. Bez obaw transakcje.

Ichigo

Posty: 15

 
Pytacie o kolczyki srebrne w silveris? Kupiłam tam kilka razy kolczyki, raz bransoletkę. Oprócz rozsądnych cen, mają bardzo dobrej jakości srebro, nie oszukują, jak to bywa w innych sklepach, że zdjęcia i opisy kompletnie nie przypominają tego, co przywozi nam kurier :) Sklep jest godny uwagi :)

pawel253

Posty: 13

 
Nie ma to jak kolczyki srebrne w silveris. Gorąco polecam, bowiem nie tak dawno sama nie wiedziałam o istnieniu sklepu. Każda szanująca się kobieta, powinna ten sklep na swojej liście ulubionych.

Oct714

Posty: 13

 
Nie ma mowy, żebym nie kupiła sobie w każdym miesiącu jakiejś nowej pary kolczyków srebrnych. Jestem też pasjonatką nowych sklepów, uwielbiam szperanie w sieci. Niekiedy można natknąć się na całkiem niezły łup. A ten sklep takich ma wiele :) Też polecam zajrzeć, mają naprawdę niebanalne okazje.

Acclaim

Posty: 12

 
Nie są to diamenty, ale nie wyobrażam sobie nie mieć kilku par kolczyków srebrnych z cyrkoniami. Ostatnio wpadły mi w oko nietuzinkowe krople wody, dobra próba. Sklep niczego sobie, nie jest w nim wszystko z górnej półki. Na mój budżet w sam raz, więc skorzystam. Już od dawna robię tego rodzaju zakupy tylko w sieci.

Acclaim

Posty: 9

 
Wejdźcie sobie na stronę kolczyki srebrne w silveris http://silveris.pl/58-kolczyki. Dopiero od niedawna zgłębiam ich ofertę i polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać oryginalnie, mieć luksusową niedrogą biżuterię. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z masą biżuterii dobrej próby w dobrej cenie.

leeoon

Posty: 28

 
Chyba najgustowniejsze i pasujące do wszystkiego są kolczyki srebrne z cyrkoniami, dlatego tak dużo ich kupujemy i gubimy. Tak jest w moim wypadku, dlatego też zawsze wypatruję nowych ofert w sklepach. Kocham modnie wyglądać.

namok

Posty: 15