Znacie jakieś sklepy online z ekskluzywna biżuterię?

Znacie jakieś sklepy online z ekskluzywna biżuterię?

Hej! Też macie problemy z czyszczeniem złotej biżuterii? MI strasznie obrączka zaśniedziała...może to wina kruszywa? Z jakiej firmy macie obrączki i w ogóle biżuterię? Jak się sprawuje?

345_14

Posty: 15

 
Mam swoje ulubione zestawy biżuterii na każdą okazję, zbierana przez lata, a to prezenty, a to sama sobie kupowałam. Inny zestaw mam do klasycznej małej czarnej, inny do marynarki do pracy, mam też specjalny zestaw srebrnej biżuterii, który zawsze zakładam na wesela ;))

Kremussi

Posty: 24

 
No na pewno nie ma kobiety, która by nie lubiła dostawać biżuterii w prezencie. W ogóle biżuteria to taki uniwersalny pomysł na podarunek, zawsze się praktycznie sprawdza – na święta, rocznicę, urodziny, walentynki, zawsze. Pozdrawiam.

zasscier76

Posty: 43

 
Jeszcze jakiś czas temu jak szukaliśmy obrączek to bym miał więcej do powiedzenia w temacie biżuterii:PP W każdym razie wybór jest przeogromny. W głowie się może zakręcić aż. My akurat postawiliśmy na klasyczne obrączki – żółte złoto, półokrągłe, cienkie, takie dyskretne, nie rzucają się w oczy z kilometra jak u innych par ;PP

Modniś

Posty: 17

 
To ja się pochwalę ;) Dostałam w tamtym miesiącu na naszą rocznicę od chłopaka wisiorek z białą perłą...Fantastyczny jest! Nie wiem gdzie kupił, ale zdradził, że to włoska biżuteria, tyle wiem..:)

wacek007

Posty: 19

 
Potrzebuję porady odnośnie pierścionka zaręczynowego, jak to się mierzy? ;)) Wiem, że trzeba średnicę sprawdzić, ale czy to wystarczy? Czy może jeszcze dla pewności obwód palca mojej ukochanej jakoś nocą, po cichu zdjąć? ;) jak uważacie?

Woli007

Posty: 15

 
Heh, przypomniało mi się jak sam kupowałem pierścionek zaręczynowy:) było stresu. Najpierw odmierzyłem jaki to w ogóle rozmiar. To nie jest takie trudne, wystarczy zmierzyć średnicę jakiegoś starego pierścionka swojej dziewczyny i później odczytać ze specjalnej tabeli jaki to rozmiar. Trudniej jest wybrać pierścionek...nie zawsze przecież się trafi w gust. Mi się udało na szczęście. Popytałem trochę koleżanek i tak trafiłem na portal www.staviori.pl, czyli włoskiej marki, która robi właśnie pierścionki, obrączki, praktycznie wszystko. Warto tu poszukać. Hej!

Hamacz23

Posty: 17

 
Musimy z narzeczonym wybrać w końcu obrączki, bo już do ślubu niedaleko, a my ciągle w lesie z przygotowaniami. Wrrr...Nerwówka się szykuje niezła. Ja chcę białe złoto, a on żółte złoto..no i weź tu się dogadaj?!

usek

Posty: 44