Komplety z cyrkoniami, gdzie kupujecie ?

Komplety z cyrkoniami, gdzie kupujecie ?

Chciałbym sprawić mojej dziewczynie fajny prezent, drobiazg. Myślę, iż srebrne kolczyki byłyby ok. Mam jednak dylemat jaki kształt, czy są jakieś nowe trendy. Nie chcę się zbłaźnić.

mniszekk

Posty: 11

 
Z prezentami zawsze jest trudno, tym bardziej gdy wykonać je trzeba kobiecie. Uważam, że dla mamy drobiazg ze srebrnych wisiorków jest jak najniezwyklej w porządku. Można dopasować coś stąd http://www.valerio.pl

ernolo

Posty: 15

 
Biżuteria – rzecz gustu. Osobiście preferuję, albowiem pozwala mi na to mój portfel tą oryginalną. Nie dziwi mnie to, że pojawiają się na rynku podróbki kompletów swarovskiego. By nieco zaoszczędzić, pożądane byłoby szukać promocji oryginalnych wyrobów w porządnych sklepach.

BoGGo

Posty: 16

 
Prezent dla dziewczyny w formie srebrnych kolczyków to bardzo dobry pomysł. Można dopasować je do jej stylu ubioru lub z góry wybrać takie na specjalną okazję.

Można wybrać kolczyki z jakimś kamieniem lub ponadczasowymi kryształkami cenionej marki Swarovski.

alibaster5

Posty: 11

 
Nie ważne jakie kolczyki swarovskiego będą modne w tym sezonie. Ja noszę takie, które mnie się podobają. Można poszperać w sieci i poszukać, ale czy za wszelką cenę trzeba mieć to, co najmodniejsze? Ważne, by się w konkretnej biżuterii dobrze czuć i wyglądać. Na co dzień wolę delikatne ozdoby.

lodz24h

Posty: 18

 
Mnie również odpowiadają komplety z cyrkoniami.

Ze szlachetnych kamieni cenię sobie rubiny. W srebrnej biżuterii wyglądają bardzo elegancko. A co do cyrkonii to błyszczą one mnóstwo niezwyklej od drogich brylantów. W oprawie ze srebra – istne cudeńka.

grzes3345

Posty: 14