piórka koguta online

piórka koguta online

Mam ostatnio w głowie multum koncepcji dotyczących tworzenia biżuterii. Szukam sklepu w którym znajdę ciekawe komponenty – pióra koguta, zawieszki, perły, koraliki..i tak dalej. Mogę na was liczyć? :) gdzie robicie takie zakupy?

umberko3

Posty: 14

 
Myślę, że warto byłoby się za takimi elementami rozejrzeć na portalu www.newcraft.eu. Ja tutaj ostatnio znalazłam świetne organizery, a brakowało mi takiego miejsca gdzie bym mogła składować różne drobne komponenty biżuterii. W końcu coś takiego mam ;-) Teraz myślę nad zakupem ekspozytora, bo też mają fajne.

upierdos45

Posty: 14

 
Ostatnio to mam dużo pomysłów na biżuterię z piórami różnego typu. Zwłaszcza kolczyki z takim dodatkiem są ekstra. No i właśnie sama szukam sklepu, żeby mieli duży wybór naturalnych piórek, a nie jest za dużo takich dostawców.

mati

Posty: 41

 
Mnie to znajomi namawiają, żeby się zajęła bardziej profesjonalnie produkcją biżuterii, bo ponoć mam dobre pomysły. Zobaczymy. Postaram się coś podziałać w temacie ;-)

Sarenka

Posty: 16

 
Powiem Ci, że mam podobny problem. Ostatnio kupiłam bigle w jednym sklepie online to jak do mnie dotarły to się płakać chciało tylko...chińszczyzna czystej wody ;/

sthEn

Posty: 14

 
Oo, ja to mam koleżankę, która zajmuje się produkcją biżuterii i też ją sprzedaje, i co jak co ale na brak zbytu nie narzeka. Podpytam ją skąd bierze materiały. Pzdr.

Kizami90

Posty: 19

 
Mam na oku jedne kolczyki, ale one kosztują prawie tysiąc złotych, bo są z brylantem, więc niemały wydatek. Ale jak dostanę 13-tkę, to sobie je sprezentuję, a co mi tam, raz się żyje ;))

874509

Posty: 19