Polecicie mi jakieś fajne kolczyki srebrne

Polecicie mi jakieś fajne kolczyki srebrne

Jakiś czas temu po raz pierwszy w życiu zakupiłam biżuterię online i delikatnie mówiąc nie byłam happy:P Możecie mi dać namiary na internetowe sklepy, jakie sprzedają porządną biżuterię typu naszyjnik, bransoletka, kolczyki?

Klarawaw3

Posty: 30

 
Moim zdaniem, jak ktoś ma ograniczony budżet i pożąda zakupić tanią ładną biżuterię, to w necie jest od groma sklepów z korzystnym cennikiem. Tanio schodzi srebro ze cyrkoniami, a takie kolczyki wyglądają faktycznie ładnie. Lecz jak ktoś pożąda zakupić prawdziwy brylant to już chyba lepiej pójść do jubilera na mieście. To już nie są tanie rzeczy. Ostatnio z ciekawości patrzyłam to można wybulić na to nawet kilka tysiączków...

Jacuś

Posty: 33

 
Nie jest źle i nawet ja chociaż z reguły jestem marudą, muszę przyznać, że zaskoczyli mnie pozytywnie. Ze świecą poszukiwać porównywalnej propozycji.

uiids

Posty: 30

 
Przejadły mi się gigantyczne sklepy z biżuterią :) Obecnie kupuję jedynie od firm, które robią biżuterię w krótkich seriach, ręcznie. Tutaj nie ma takiej opcji, żebym kupiła kolczyki, które ma już moja koleżanka. A tak się na nieszczęście zdarzało :P Jednym z takich sklepików, które ostatnio odszukałam jest gabrielhaas.pl. Mają tam znaczny wybór kamieni szlachetnych. Polecam w szczególności kolczyki – Królowa Śniegu z koralem. Poezja!

Pięknaaa12

Posty: 38

 
Jeżeli to ma być wyjątkowy prezent dla ukochanej to moim zdaniem nie ma lepszej opcji niż bransoletka z jakimś szlachetnym kamieniem. W sumie dość rzadko faceci to kupują, raczej wybierają kolczyki, albo wisior. Ja nawet już sobie upatrzyłam niezmiernie fajny model na stronie. Ręczna praca, z agatem, rzeczywiście ładnie to wygląda. Dobrą rzeczą na tym portalu jest to, iż biżuterię prezentują na ciele modelki. Można sobie lepiej wizualizować jak to będzie wyglądało u nas :)

kevin888

Posty: 37

 
Dawno nie miałem kontaktu z takimi profesjonalistami. Zawodowcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inni. Zaskoczyli mnie swoim fachowym podejściem i zaangażowaniem w moje zlecenie. Cóż mogę więcej powiedzieć? Po prostu, klasa sama w sobie.

Yuri20

Posty: 31

 
Strona zachwyciła mnie niesamowicie. Nadzwyczaj ładnie zaprojektowana, bez trudu chcę się tutaj odnaleźć w przeróżnych odnośnikach i zakładkach. Bardzo dobrze prowadzona, aktualizowana, zawsze dostępna. Nadzwyczaj gorąco polecam!

radziomil

Posty: 40

 
Mam u siebie w mieście takiego jubilera, który zawsze ma coś dla mnie ciekawego spod lady:) Mały sklepik, w którym zawsze można coś znaleźć na każdą okazję. Jeśli chodzi o sklepy online, to raczej omijam takie miejsca, trochę się boję. Kiedyś zakupiłam naszyjnik w sklepie internetowym i na nieszczęście na zdjęciu wyglądał lepiej, niż w rzeczywistości. Radzę poszukać w swoim mieście jakiegoś jubilera.

Robuś

Posty: 30

 
Moim zdaniem, jak ktoś ma ograniczony budżet i pożąda kupić tanią ładną biżuterię, to w necie jest od groma sklepów z korzystnym cennikiem. Tanio schodzi srebro ze cyrkoniami, natomiast takie kolczyki wyglądają faktycznie ładnie. Niemniej jednak jak ktoś pożąda kupić prawdziwy brylant to już chyba lepiej pójść do jubilera na mieście. To już nie są tanie rzeczy. Ostatnio z ciekawości patrzyłam to można wybulić na to nawet kilka tysiączków...

HARY1953

Posty: 27

 
Podoba mi się rozmach z jakim działają. Solidna marka, myślę, że będę ich stałym kontrahentem.

Asia_Sz123

Posty: 41