Szukam informacji o folii caleo

Szukam informacji o folii caleo

Dzień dobry. Pracuję w małej firmie budowlanej pod Krakowem. Klient zamówił u mnie dom ogrzewany na folię na podczerwień. Znacie dystrybutora na Polskę tego rozwiązania?

Giker127

Posty: 30

 
Moi znajomi mają takie ogrzewanie, dlatego bo mają mały dom i szkoda im było miejsca na bojlery, grzejniki itp. W tym rozwiązaniu masz wszystko w podłodze i nie masz dodatkowego miejsca, które łapie się kurz :-)

Darecz34

Posty: 17

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

viencek

Posty: 41

 
Witam. Dystrybutorem na Polskę folii celeo jest GNG, tutaj masz ich adres internetowy www.gng.caleo.pl  a adres stacjonarny to ul. Starorudzka 10-12 93-418 Łódź. Korzystałem z ich usług i mogę polecić.

Fiflek

Posty: 27

 
Dla alergików to świetna opcja, bo nie unosi kurzu w powietrzu. Koszt wychodzi bardzo podobnie do ogrzewania gazowego według raportów jakie czytałem, a koszt założenia to jak zakup bojlera i kilku kaloryferów.

NowePRO

Posty: 28

 
Na ulicy Starorudzkiej w Łodzi masz firmę, która się zajmuje foliami Celeo do ogrzewania na podczerwień. www.gng.caleo.pl na stronie masz pełny adres. Podobno mają najlepszych fachowców w tym temacie.

joziq34

Posty: 27