Grzejniki dekoracyjne Radeco -dobry sklep?

Grzejniki dekoracyjne Radeco -dobry sklep?

Jakie grzejniki montowaliście u siebie, z podłączeniem dolnym czy bocznym? Purmo jest z tego co widzę dobrą marką. Jeśli znacie jakieś ciekawe sklepy, gdzie można je dostać w normalnej cenie, napiszcie.

asiunia44

Posty: 5

 
Polecam w szczególności zobaczyć sobie grzejniki dekoracyjne Radeco. Mąż takie nabył do naszego domu. Ja jestem pod gigantycznym wrażeniem ich wyglądu. Pewnie i działają bez zarzutów. Czytałam o firmie, jest światowej klasy producentem. Można obejrzeć na ich stronie, jakie cudeńka produkują. Szczerze polecam.

piehoot

Posty: 15

 
U siebie wymieniałem grzejniki z podłączeniem bocznym. Takie modele można odnaleźć w niezmiernie atrakcyjnych cenach w sklepach internetowych. Jest też mnóstwo promocji.

johncena67

Posty: 13

 
Jeśli zależy Wam na solidnych grzejnikach łazienkowych, to proponuję Radeco i ten sklep http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-lazienkowe-grzejniki-lazienkowe-radeco-standardowe

Sewerynus

Posty: 9

 
Stary kocioł to tragedia. Męża namawiałam na nowy poprzez kilka lat, aż w końcu nie było innego wyjścia. Przyłączam się do opinii, iż kotły kondensacyjne De Dietrich są najlepsze. Już po roku czasu udało nam się zobaczyć wielkie oszczędności. Poza tym nasz nowy kocioł działa jak do tej pory bezawaryjnie.

21gregorek

Posty: 10

 
Jak szukacie grzejników dekoracyjnych, to polecam Radeco. Sam mam takie u siebie. Jestem niezmiernie z nich zadowolony, a w szczególności moja żona. Pozdrawiam.

Krzyś3232

Posty: 6

 
Nawet nie wiedziałem, że grzejniki dekoracyjne producenta Radeco to takie cacka. Wprost oczom nie wierzyłem, jak zobaczyłem ten asortyment. Firma jest znana i posiada renomę, także szukając takich dekoracyjnych grzejników bez obaw można wybrać tego producenta. Wybór mają bardzo bogaty, każdy znajdzie jakiś przedział cenowy dla siebie.

Lupusx

Posty: 7

 
Jak zmieniać grzejniki to polecam grzejniki z podłączeniem dolnym producenta Purmo. Są naprawdę bardzo dobre techniczne, świetna jakość i łatwość w użytkowaniu.

56_2014

Posty: 22