Nawadnianie pola, jaki sklep ?

Nawadnianie pola, jaki sklep ?

Konieczna mi dobra hurtownia ogrodnicza. Muszę zaopatrzyć się konkretnie w przydatny asortyment. Jestem w końcu szczęśliwym posiadaczem działki :) Niezmiernie dziękuję za zainteresowanie.

cichoszek

Posty: 7

 
Nie powiem, bo rzeczywiście niezmiernie dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny niezmiernie atrakcyjne, no takie hurtowe więc można wykonać tańsze zakupy. Niesłychanie fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które kupię.

Lalka

Posty: 7

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę złotych wydać więcej, a oni mają bardzo dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

propek1

Posty: 7

 
Mają plandeki w przeróżnych rodzajach ze wzmocnieniami, niesłychanie ok szeroka propozycja. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, iż zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

codePerformance

Posty: 13

 
Mnie też taka oferta hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to wiele łatwiejsze zakupy.

anteon43

Posty: 9

 
Mają tu namioty handlowe i ogrodowe w niezwykle konkurencyjnych cenach http://domogrod24.com/pl/c/Namioty-Handlowe/274. Sam tu kupowałem dla siebie, więc mogę ręczyć, iż sprawdzona propozycja. Niezmiernie porządnej jakości wyroby no i cena jak najniezwyklej do zaakceptowania. Generalnie mają wszystko do ogrodów, jeśli chodzi o przydatny sprzęt i akcesoria.

23-Obert

Posty: 8

 
Zachorowałem na taki namiot ogrodowy. Dopiero od roku mamy ogród, ale dla dzieci to byłaby niesamowita frajda taki domek. Człowiek też by sobie posiedział, nie powiem. Mnie by pasował jednak zdecydowanie mniejszy namiot, bo sporo miejsca nie mamy. Bardzo fajna sprawa zanim by się coś konkretniejszego postawiło.

Wwesoly0209

Posty: 21

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

RasiakNorris

Posty: 16

 
Też muszę taki namiot handlowy sobie sprawić. Zależało mi na naprawdę szybkim rozkładaniu i składaniu i to, żeby był lekki. W sieci ofert jest sporo zwłaszcza, jeśli chodzi o producentów, ale i tak jest drogo u nich.

micko

Posty: 14

 
A przy okazji można dokupić sobie resztę akcesoriów. Mocne mają rękawiczki ochronne, w bardzo dobrej cenie. Ogólnie można zaopatrzyć się w naprawdę potrzebne rzeczy, ale nie tylko do ogrodu. Na mnie przyszedł też czas, by zmienić stary grill ;-)

FOTOhihi

Posty: 9