Huśtawka ogrodowa technorattan w Krakowie, jaki sklep ?

Huśtawka ogrodowa technorattan w Krakowie, jaki sklep ?

Interesuje mnie znalezienie jakiegoś dobrego sklepu, który ma w swojej ofercie kokony ogrodowe z technorattanu, najlepiej, gdyby był to kraków. Bardzo dziękuję wam za pomoc i pozdrawiam.

Dyduchrr

Posty: 8

 
Bardzo spodobała mi się huśtawka ogrodowa z technorattanu. Chyba będę musiała ją kupić, albowiem dzieciom też podoba się taka forma leżakowania i bujania się:) Jak na kraków to niezła propozycja cenowa, widziałam też, iż mają wielokrotnie jakieś obniżki cen, więc może uda się jeszcze taniej kupić. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 9

 
Mnie najbardziej podobają się meble ogrodowe rattanowe. Są naturalne, a takie właśnie rozwiązania sobie cenię nie tylko w ogrodzie, ale i w domu. Sklep z krakowa też ma sporą ofertę w tej kwestii. Bardzo polecam zobaczyć sobie ich całą ofertę. Poza tym mają produkty w bardzo dobrej jakości.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Szukałem również jakiejś dobrej oferty mebli ogrodowych z krakowa, skorzystam. Podjadę sam zobaczę, co oferują, na stronie widać, że rzeczywiście są ładne i nie ma obaw o jakość. Technorattan teraz dużo się słyszy o tym materiale, podobno najlepszy.

Acclaim

Posty: 12

 
W ogrodzie konieczna jest huśtawka:) Polecam ogrodową wersję z technorattanu ze sklepu w krakowie http://modnymebel.istore.pl/pl/hamaki-i-hustawki

Laleczka

Posty: 9

 
Taki kokon ogrodowy technorattan z krakowa to fajna rzecz. Ujął mnie za serce, więc nie wiem, czy przypadkiem nie zdobędę się w sezonie na takie cacko. Już wyobrażam sobie, jak żona się cieszy:)

mirekp2005

Posty: 10

 
Na pytanie czy meble ogrodowe rattanowe są trwałe, odpowiadam, że tak i poza tym polecam sklep z krakowa, bo pożądane byłoby u nich kupować. Rattan też jest wytrzymały i nie ma prawa zgnić, jak o niego dobrze zadbasz odpowiednio. Polecam naturalny design, świetnie się komponuje z zielenią. Naprawdę polecam:)

Kitas

Posty: 5