siatki ogrodzeniowe pcv

siatki ogrodzeniowe pcv

Cześć. Gdzie kupić siatki leśne ocynkowane? Ktoś może ostatnio wykonywał takie ogrodzenie i poleci mi jakąś sprawdzoną ofertę?

wisła1905

Posty: 6

 
Podczas wyboru siatki warto wziąć pod uwagę grubość drutu, rodzaj oczek, wysokość ogrodzenia. Gdy chcemy zapobiec przedostawaniu się na działkę czy do sadu zwierząt, z powodzeniem można kupić siatkę leśną. Ale już do ogrodzenia domu lub firmowej posesji warto wybierać wysokie, trwałe siatki ocynkowane.

Marioleczka

Posty: 3

 
Mój brat niedawno kupił siatkę powlekaną do ogrodzenia składu budowlanego w firmie Siatkopol – www.siatkopol-sklep.pl. Mają bardzo duży wybór siatek leśnych, ogrodzeniowych (ocynkowane, powlekane), paneli ogrodzeniowych w przystępnych cenach.

eGoogle

Posty: 21

 
Wiele zależy, co tak naprawdę chcesz ogrodzić. Siatki leśne dobrze sprawdzą się jako ogrodzenie tymczasowe, zabezpieczenie sadu czy ogrodu. Niestety nie prezentują się zbyt elegancko, dlatego mało, kto wybiera taki system do ogrodzenia całej posesji.

Kitas

Posty: 6

 
Właśnie budujemy dom kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym aktualnie mieszkamy. Mieliśmy problem z przechowywaniem materiałów i narzędzi, bo działka była nieogrodzona. Pan z ekipy budowlanej polecił niedrogą siatkę leśną, która doskonale się sprawdza jako ogrodzenie tymczasowe (ma wysokość 1,60 m).

agdb1301

Posty: 32

 
Zwróć uwagę na grubość drutu i wielkość oczek, bo to głównie od tego zależy, czy wybrana siatka zapewni pełne bezpieczeństwo posesji. Tańsze siatki leśne sprawdzą się do ogrodzenia sadu przed zwierzętami, ale już zupełnie nie jako ochrona posesji, gdzie przechowywane są jakieś cenniejsze przedmioty.

Trasiek2

Posty: 25

 
Wydaje mi się, że siatki dobrze sprawdzą się jako ogrodzenia tymczasowe. Do ogrodzenia domu lepiej wybrać stylowe ogrodzenie kute, fajnie prezentują się także tzw. gabiony.

brzoza77

Posty: 4