Zraszacz ogrodowy, gdzie kupić

Zraszacz ogrodowy, gdzie kupić

Dzień dobry

Czy posiada ktoś zraszacz ogrodowy. Zastanawiam się nad zakupem ale nie wiem czy warto. Może ktoś pomoże.

Fanatyk

Posty: 16

 
Dzień dobry. Potrzebuje zakupić prezent dla osoby, jaka niezmiernie dba o swój ogród. Sadzi tam przeróżne warzywa i owoce i potem o nie niezmiernie dba. Skoro się tym interesuje to może dobrze byłoby jej sprezentować coś pomocnego.

Za pomoc z góry niezmiernie dziękuję.

Bryzyt1

Posty: 16

 
Dzień dobry, no rzeczywiście wybór takich sprzętów na dzień dzisiejszy jest ogromny. Trzeba pomału podejmować decyzję i kupować tylko to co jest wysoko jakościowe. Ja już wiem, że nie ma się nabierać na jakieś promocje w hipermarketach.

Uwierzcie że te promocje to żadne promocje.

Krzyś23

Posty: 20

 
Dzień dobry

Nie ma wątpliwości że jeśli się chce mieć piękne rośliny to trzeba o nie dbać i to od samego początku do samego końca. Nie ma w naszym klimacie co liczyć na jakieś regularne opady. U nas albo leje albo jest susza. Samemu trzeba dbać o dostawę wody dla roślin.

Damiano

Posty: 22

 
Hej.

Potrzebuje porady jak dobrze prowadzić ogród. Chce w najbliższym czasie zrobić porządek wokół mojego domu i niesłychanie przydałaby mi się rada od czego się mam zabrać no i przede wszystkim co powinienem nabyć jeżeli chodzi o sprzęt.

visca

Posty: 29

 
Witam,

Ja także poszukuję wyposażenia do pielęgnacji roślin w ogrodzie. Mój mąż jest pasjonatem w tej dziadzienie a że zbliżają się jego urodziny to bardzo chętnie coś bym mu kupiła. Ostatnio mówił coś o zraszaczach pistoletowych.

Szukałam takich w sklepach ale wolałabym jakby mi ktoś coś polecił.

Vez

Posty: 19