XX Trochę chciałbym i boję się...Chodzi o basen przy domu na terenie posesji. Chcę bo fajnie mieć takie prywatne miejsce do relaksu, ale boję się, że mi rozkopią ziemię, nabrudzą i jeszcze się nie wypłacę za to... Macie może jakieś porządne firmy, które w miarę szybko i sprawnie się z taką inwestycją uporają? XX

XX Trochę chciałbym i boję się...Chodzi o basen przy domu na terenie posesji. Chcę bo fajnie mieć takie prywatne miejsce do relaksu, ale boję się, że mi rozkopią ziemię, nabrudzą i jeszcze się nie wypłacę za to... Macie może jakieś porządne firmy, które w miarę szybko i sprawnie się z taką inwestycją uporają? XX

Macie namiary na firmę, która zajęłaby się zbudowaniem basenu tak na 2 met

ry głębokiego, mniej więcej o wymiarach 4 na 5 metrów?? Fajnie jakby niecka była murowana z bloczków styropianowych, a sam montaż nie zajął za dużo czasu. Pozdrawiam!

frotka90

Posty: 33

 
Hmm...co do tych basenów to nie za bardzo mam pojęcie kto się tym zajmuje...Jeszcze takiego czegoś nie budowałem w swoim życiu:)

Ostatnio garaż, altanę, oczko wodne, lecz takiego typowego basenu to jeszcze nie. Chociaż myślę, iż to całkiem fajne rozwiązanie. Zwłaszcza jak ktoś lubi wodę, troszkę popływać itd. Wbrew pozorom nie będzie to tak kosztowne jak niektórzy myślą, nawet miałem w rękach jakąś ulotkę ostatnio i sam byłem zdziwiony, iż basen na wypasie tak mało kosztuje...

Kruk

Posty: 21

 
Hej!

Jakoś w zeszłym roku też pisałem gdzieś na ten temat, na jakimś innym forum:) Polecili mi wówczas ludzi z www.rob-instal.com.pl i właśnie z tej oferty koniec końców skorzystałem. Możesz sobie na ich stronie przejrzeć galerię fotografii z wykonanych basenów, to Ci da ogląd na to jak wygląda produkt końcowy. Moim zdaniem, za dość konkurencyjne pieniądze robią faktycznie porządne obiekty.

Nawet saunę fińską od nich zamówiłem dodatkowo, bo się okazało, że też robią. Pozdro!

Basienk45

Posty: 33

 
Uśmiechnąłem się jak zobaczyłem ten temat;) Trzy miesiące temu pytałem dokładnie o to samo. Strasznie się bałem, żeby nie przepłacić i chyba mi się udało znaleźć niezłą ofertę. Na stronie www.rob-instal.com.pl masz ofertę, z jakiej sam skorzystałem. Wszystko zrobili bardzo profesjonalnie.

Zrobili mi oryginalny projekt basenu, nie ociągali się z montażem, a cenowo myślę, że nie jest źle:)

Eukalipto

Posty: 35

 
Hej!

Baseny się marzą:P Bananowa młodzież :) Żarcik. Też bym sobie wybudował coś takiego. Może by samemu wykopać, zaś potem jakoś cegłami obłożyć i nie trzeba byłoby wydawać na firmę..hmm...to jest myśl:) W sumie garaż sobie sam zrobiłem tzn. ze szwagrem. Można by dużo zaoszczędzić.

Tylko co potem z jakimś odpływem wody i tego typu sprawami, tu już może być kłopot...

radziomil

Posty: 40

 
Coś tam słyszałem, że najlepsze to są te z betonu lub murowane z bloczków styropianowych, wykładane folią basenową lub folią zbrojoną. Sąsiad sobie zamawiał jakiś czas temu basen. Trochę tam porobili, natomiast i tak nie tak długo jak nieraz potrafią niektóre firmy kłaść parę metrów chodnika przy domu:P Ja już chyba za stary jestem na takie bajery, nie mam dzieci, więc akurat mnie basen średnio potrzebny.

Zresztą pływać nie umiem...

Marcelek2

Posty: 30

 
Na początku też myślałem, iż zbudowanie basenu mnie finansowo przerośnie, natomiast nie było tak źle. Mała pożyczka i jakoś poszło. Nie trzeba jakiejś dużej posiadłości, wystarczy mały ogródek przy domu, żeby sobie sprawić taki prezent.

Zawsze to lepiej kąpać się w własnej wodzie, niż w jeziorze, w jakim pływa dziennie tysiąc osób w sezonie letnim :P

ltomzik

Posty: 36

 
Myślę, że się można niezwykle zdziwić szukając firm, jakie robią baseny przydomowe. Mój porządny ziom w tamtym roku kupował takie cudo stąd wiem, że nie jest to aż taka kosztowna inwestycja. Ja akurat domu nie mam, ani nawet działki, więc pozostaje mi kryta pływalnia, albo wyjazdy z dala od miasta:P

Ale jak bym jedynie miał warunki to nawet bym się nie zastanawiał jedynie budował:)

jajosz12

Posty: 38

 
Witam:)

Mój basenik już stoi od zeszłego lata i naprawdę jest to super sprawa. Nie trzeba nigdzie jeździć, po prostu wychodzę z domu, jeden skok i już jestem w wodzie:) A jakie imprezki się już tutaj odbyły...oo Panie:) Ja akurat wybrałem ofertę serwisu http://www.rob-instal.com.pl. Firma z mojego miasta Aleksandrowa, więc miałem blisko:)

Nie mam się do czego przyczepić. porządny kontakt, niezła cena.

Yuri20

Posty: 32

 
Hej!
Też właśnie się rozglądam za basenem, natomiast nie za ogrodowym tylko wewnętrznym. Nie za niezwykle wiem jakby to w sumie miało wyglądać od takiej strony technicznej. Jak oni ogrzewają takie baseny, jakieś basenowy pompy ciepła montują? W sumie takie coś byłoby fajne, bo energooszczędne.

W każdym razie podbijam do wątku!

zasscier76

Posty: 43