prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

Potrzebna nam naprawdę dobra forma zajmująca się pielęgnacją drzew w Łodzi. Czy współpracujecie może na stałe z jakimś usługodawcą i jesteście zadowoleni? Chodzi o osiedlowy teren zielony.

Radosny

Posty: 2

 
Prace ogrodnicze, dotyczące zwłaszcza dużych terenów i drzew, które wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w dużej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, ale jeśli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

beata77

Posty: 11

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

propek1

Posty: 7

 
Najlepiej sięgnąć z usług firmy, która zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

TomekK

Posty: 5

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeżeli konieczna jest rzeczywiście fachowa usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Babeczka

Posty: 10

 
Doskonała firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, jakie zapewniają. Są doświadczeni, dokładni i profesjonalni. Działają w Łodzi i w okolicach.

dziubek56

Posty: 15

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, lecz o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeśli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

znamsienatym

Posty: 13

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli skorzystać z pomocy, bo cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

Prawnik44

Posty: 35

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

intimiss

Posty: 19