[Oferta] Sprzątanie w Warszawie !

[Oferta] Sprzątanie w Warszawie !Jesteśmy fachową firmą, która proponuje sprzątanie mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, firm, a także współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi. W pracy używamy tylko wysokiej jakości środków czystości oraz ze sprzętów najlepszych producentów.

Nasze starania prowadzone są na terenie Warszawy oraz w najbliższych okolicach. Zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem czyszczenia, począwszy od sprzątania domów i mieszkań, poprzez pranie dywanów, wykładzin i mebli tapicerskich, a skończywszy na myciu okien oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń. Nasze usługi świadczymy jednorazowo np. po remontach lub przeprowadzce, jak i również cyklicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nasz cały zespół ma stosowne doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość usług. Pracownicy, jakich zatrudniamy, są zawsze gotowi i przygotowani do pracy. Jesteśmy firmą uczciwą, rzetelną i terminową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://taniesprzatanie24h.pl.

DevilScream

Posty: 1

 

Lalka

Posty: 11