[Oferta] Skup odpadów z tworzyw sztucznych - Zapraszamy !

[Oferta] Skup odpadów z tworzyw sztucznych - Zapraszamy !Jesteśmy firmą ASEO Recykling System Sp. z o.o., jaka na rynku jest już od 2012 roku. Zajmujemy się recyklingiem oraz produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. Odnajdziecie u nas wysokiej jakości regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. Jesteśmy w stanie wyprodukować regranulaty z parametrami żądanymi przez klienta. Nasza firma na swoim koncie ma sporo współprac z dużymi firmami z branży ochrony środowiska i recyklingu.

Zajmujemy się również skupem odpadów hdpe i pp. Posiadamy niezmiernie olbrzymie zaplecze i specjalistyczne maszyny oraz doświadczoną i wykształconą kadrę. Poprzez lata zdobywaliśmy doświadczenie, aby móc Państwu zagwarantować profesjonalne podejście do współpracy i każdego klienta. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego tworzymy indywidualną ofertę pod wymagania każdego kontrahenta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje www.aseosystem.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

ym-9090

Posty: 1

 

labuh

Posty: 3