[Oferta] Skup odpadów hdpe - Zapraszamy !

[Oferta] Skup odpadów hdpe - Zapraszamy !Jesteśmy przedsiębiorstwem, który zajmuję się recyklingiem oraz produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. U nas macie szansa skorzystania zarówno z regranulatu na zamówienie. Nasza firma ASEO Recykling System Sp. z o.o. na rynku jest już od 2012 roku.

Na swoim koncie mamy sporo współprac z dużymi firmami z branży ochrony środowiska. Prowadzimy skup odpadów hdpe i pp. Posiadamy niezmiernie gigantyczne zaplecze i specjalistyczne maszyny oraz profesjonalną i wykształconą kadrę. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, aby móc Państwu zaoferować profesjonalne podejście do każdego klienta i do współpracy. Staramy się sprostać oczekiwaniom potencjalnym klientom, zatem jesteśmy w stanie stworzyć atrakcyjną ofertę indywidualnie pod każdego kontrahenta.

Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą poprzez naszą stronę internetową www.aseosystem.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

annanna

Posty: 2

 

Mikstargi

Posty: 24