[Oferta] Skup odpadów z tworzyw sztucznych - Zapraszamy !

[Oferta] Skup odpadów z tworzyw sztucznych - Zapraszamy !Jesteśmy firmą ASEO Recykling System Sp. z o.o., która działa na rynku już od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest recykling. Zajmujemy się również produkcją regranulatów i przemiałów tworzyw sztucznych. Do Państwa dyspozycji dostępne są u nas regranulaty PP, HDPE i regranulaty polietylenu LDPE. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, zatem do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując najlepszą ofertę. Zajmujemy się również skupem odpadów hdpe i pp.

Posiadamy niesłychanie dużą wiedzę na temat recyklingu, mamy właściwą kadrę pracowników, którzy od lat z nami współpracują. W naszej firmie można znaleźć specjalistyczne maszyny, jakie na co dzień pomagają nam w naszej pracy, aby jeszcze lepiej świadczyć dla Państwa nasze usługi. Od dawna współpracujemy z największymi firmami w całej UE.

Do współpracy zapraszamy sortownie odpadów komunalnych, firmy produkcyjne, recyklerów odpadów, a także przedstawicieli handlowych. Więcej informacji o naszej działalności można znaleźć na stronie internetowej www.aseosystem.pl.

bertys

Posty: 1

 

wisła1905

Posty: 11