[Oferta] Fotograf ślubny - Zielona Góra

[Oferta] Fotograf ślubny - Zielona GóraWszystkie osoby, jakie interesuje profesjonalna fotografia ślubna zapraszam do siebie. Jestem osobom, jaka ma niesłychanie olbrzymie doświadczenie w robieniu fotografii, wobec tego wykonam je tak, aby każda osoba była zadowolona. Dla mnie fotografia weselna i ślubna to wielka pasja. Wkładam w to całe swoje serce, bo wiem, iż dla moich klientów są to niesłychanie nadzwyczajne chwile.

Działam na terenie miasta Zielona Góra jak i Gorzów Wielkopolski. Mogę również przyjechać do miejscowości Głogów oraz Żary Żagań. Każde zdjęcia są wspaniałe i indywidualne. Robię wszystko dla Was. Zgłoście się do mnie. Na początek zapraszamy na moją stronę internetową jacekpatecki.pl gdzie odnajdziecie wszystkie ważne dane.

Odnajduje się tam również moje portfolio. Jeżeli kogoś interesuje fotografia wnętrz to również się tym zajmuje. Wykonuje zdjęcia wnętrz wszystkich budynków, wobec tego zachęcamy osoby zainteresowane do skontaktowania się ze mną. Wytłumaczę wszystko niesłychanie dokładnie i odpowiem na wszystkie pytania. Czekam na Wasz kontakt ze mną.

Radziu

Posty: 1

 

transerwis

Posty: 4