[OFERTA] Domek bez pozwolenia - Ciekawa Promocja !

[OFERTA] Domek bez pozwolenia - Ciekawa Promocja !Jeżeli marzysz o ekologicznym, tanim i ciepłym domku letniskowym, w jakim będziesz mógł beztrosko wypocząć w gronie rodziny to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma Alpina Arkadiusz Konewka już od kilku lat zajmuję się produkcją i sprzedażą drewnianych domków do ogrodu. Nasze eko domki wykonane są z najwyższej jakości drewna, jakie pozyskujemy z ekologicznych lasów. Zajmujemy się produkcją mniejszych domków letniskowych, jakie bardzo dobrze sprawdzają się w przydomowych ogródkach, a zarówno na działkach rekreacyjnych.

U nas również dostaniesz większe domki, bardzo dobrze pasujące do stworzenia ośrodka wypoczynkowego, agroturystycznego. W ofercie posiadamy niesłychanie dużą ilość projektów domków drewnianych sezonowych, całorocznych oraz mniejszych domków ogrodowych. Robimy wszystko, aby zagwarantować satysfakcję naszego klienta, wobec tego oferujemy doradztwo i tworzymy trójwymiarowe wizualizację obiektów. Dodatkowo wykonujemy domki pod indywidualne zamówienie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://kupdomekletniskowy.pl, jak i również do przesyłania swoich projektów lub szkiców.

Czasowy

Posty: 2

 

propek1

Posty: 3