[Oferta] Kalkulator alkomat - Zapraszamy!

[Oferta] Kalkulator alkomat - Zapraszamy!Zastanawiacie się czy możecie rano pójść do pracy? Nie wiecie czy jechać samochodem czy autobusem? W takim razie nasz alkomat online to oferta dla Was. Oferujemy możliwość sprawdzenia w domu ile wypiliście i jak długo trzeba czekać żeby można było jechać czy gdziekolwiek pójść. Zainteresowane osoby zachęcamy do zapisania sobie naszej strony https://alco.fun, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się taki wirtualny alkomat przyda? W bezproblemowy sposób na kalkulatorze promili wybierzcie konieczne do wyliczenia parametry.

Jest to płeć, waga, wzrost oraz godziny rozpoczęcia i skończenia picia. Niżej znajdują się alkohole, jakie spożywaliście na imprezie i w których ilościach. Można zaznaczyć liczba wypitych kieliszków wódki z zaznaczeniem liczba procentowej alkoholu.

Zaznaczyć można liczba butelek piwa czy lampek wina. W następnej kolejności klikacie oblicz i dowiadujecie się ile mogliście wypić i jak to teraz wygląda z alkoholem w Waszym organizmie. Nasz alkomat jest dostępny dla Was za darmo. Zapraszamy do korzystania z niego.

Kobitka22

Posty: 1

 

23-Obert

Posty: 14