[Oferta] Badanie bezdechu - Szczecin

[Oferta] Badanie bezdechu - SzczecinNasza klinika OLIMEDICA powstała po to, aby opiekować się pacjentami z różnymi chorobami. Oferujemy najlepsze standardy medyczne nowoczesnej laryngologii, ortopedii, rehabilitacji, chirurgii głowy i szyi, dietetyki, kosmetologii, psychologii, medycyny estetycznej i neuroterapii.

Możecie u nas Państwo sięgnąć z najlepszych specjalistów w Szczecinie. Posiadamy 30 letnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie medycyny. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem ludzi dorosłych, jak i dzieci. W naszej klinice dzieci czują się jak w domu. Nie mają obaw przed kontaktem z lekarzem.

Nasza klinika jako jedyna w Szczecinie oferuje badania oraz leczenie w zakresie chrapania i bezdechu sennego. Posiadamy odpowiednie urządzenia, które precyzyjnie określają dane schorzenie. Wykorzystujemy mało inwazyjne metody leczenie, wobec tego u nas pacjent w dzień zabiegu może wrócić do codziennych czynności. Jeśli chcecie Państwo sięgnąć z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej https://olimedica.pl.

Modniś

Posty: 1

 

345_14

Posty: 16