[Oferta] Przewóz mebli - Warszawa - Szybka Usługa !

[Oferta] Przewóz mebli - Warszawa - Szybka Usługa !Oferujemy usługi transportowe oraz przeprowadzki na terenie Warszawy i okolic. To co Nas wyróżnia to sumienność, punktualność oraz rzetelność wykonywanej pracy, co przekłada się na bezstresową obsługę.
Proponuje przeprowadzkę:
- mieszkań,
- domów,
- firm,
- biur.

Całą swoją uwagę skupiamy na zabezpieczeniu przedmiotów przed transportem, aby nie doszło do jakiekolwiek uszkodzenia mienia. W razie potrzeby dokonujemy demontażu i montażu mebli. Nasi fachowi pracownicy są przygotowani w specjalistyczne narzędzia. Na wyposażeniu posiadamy wózki do 2 ton, które usprawniają proces przeprowadzki. Każda przeprowadzka jest z naszej strony ubezpieczona. Z naszą firmą możesz przewieźć nie tylko meble gospodarcze, niemniej jednak również maszyny, palety, sprzęt gastronomiczny, sprzęt medyczny, eksponatów muzealnych. Wystarczy zrobić do Nas telefon i porozmawiać o szczegółach. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i przedstawiamy cennik.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, instytucjami społecznymi. Transport i przewóz mebli oferujemy na terenie Warszawy,a także oferujemy usługi transportowe międzymiastowe oraz międzynarodowe w całej Unii Europejskiej.
https://transport-mebli-warszawa.pl

Uroczy Boys

Posty: 2

 

@_24lampy

Posty: 32