[Oferta] Zajęcia dodatkowe dla młodzieży - Opole - Zapraszamy !

[Oferta] Zajęcia dodatkowe dla młodzieży - Opole - Zapraszamy !Szukasz interesujących zajęć dla swojego dziecka? Trafiłeś w należyte miejsce, albowiem nasza firma zajmuje się kursami z programowania. Dla nas informatyka to coś, co kochamy, wobec tego dajemy z siebie wszystko przekazując wiedzę swoim podopiecznym. Nasze zajęcia pozalekcyjne są niesłychanie sławne, wobec tego zachęcamy wszystkich rodziców i ich dzieci to zapoznania się z naszą ofertą.

Można ją znaleźć na stronie https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl. Organizujemy kursy dla różnych grup wiekowych od 7-9 do 16-18. Mamy przygotowaną ofertę dla młodzieży, która może się dowiedzieć, w jaki sposób programować, jak tworzyć gry czy strony internetowe. Jesteśmy profesjonalistami, wobec tego nauka programowania oferowana przez nas jest najlepszym rozwiązaniem na zajęcia dodatkowe.

Na stronie znajduje się formularz, którzy warto wypełnić, a wtedy się ze wszystkimi chętnymi skontaktujemy. Programowanie to przyszłość, wobec tego dajemy wszystkim szanse żeby o nią zadbać. Lepsza praca w przyszłości rozpoczyna się właśnie od uczęszczania na nasze kursy programowania.

EeZnak

Posty: 3

 

Black_Riot

Posty: 11