[OFERTA] Holowanie - Warszawa - WARTO !!!

[OFERTA] Holowanie - Warszawa - WARTO !!!Jesteśmy firmą, która od mnóstwo lat oferuję pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się holowaniem samochodów, szybko i na atrakcyjnych warunkach. Nasza firma dysponuje lawetą, która posiada ładowność do 1700 kg. Jesteśmy w stanie przewozić samochody osobowe, wielkogabarytowe oraz niestandardowe ładunki.

Świadczymy również pomoc w wypadku rozładowanych akumulatorów, a zarówno pomoc przy wymianie koła. Wymieniamy koła od ręki, dzięki temu nie trzeba holować samochodu do warsztatu. Dodatkowo jesteśmy do Państwa dyspozycji w wypadku braku paliwa. Wystarczy zadzwonić i poprosić o pomoc. Przez dużo lat służymy pomocą przy poważnych przypadkach, drobnych stłuczkach, przebitej oponie czy braku paliwa.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który robi wszystko, aby klient był zadowolony z naszych usług. Jeśli potrzebujesz pomocy w Warszawie lub jej okolicy zadzwoń i przedstaw nam swoją sytuację. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową https://pomocdrogowa-24.waw.pl.

Rafałek34

Posty: 1

 

Kitas

Posty: 15