[Oferta] Oddymianie przeciwpożarowe

[Oferta] Oddymianie przeciwpożarowePropozycja

Firma LPOŻ Wiesław B. Leśniakiewicz świadcząca usługi w dziedzinie rzeczoznawstwa i doradztwa przeciwpożarowego zaprasza do korzystania z kompleksowych usług. W ramach podjętej współpracy zapewniamy klientom dostęp do szerokiego zakresu czynności wykonywanych przez kadrę naszych wykwalifikowanych i certyfikowanych ekspertów.

Ochrona przeciwpożarowa dotyczy: prac związanych z planowaniem zabezpieczeń przeciwpożarowych, symulacji oddymiania, symulacji ewakuacji, wykonywania testów zadymiania, adaptacji potrzebnych urządzeń gaśniczych, przeglądów i konserwacji systemów oddymiających i alarmowych.

Dokumentacja przeciwpożarowa obejmuje: tworzenie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, plany z zakresu ochrony przeciwpożarowej, opinie dotyczące ochrony przeciwpożarowej, ekspertyzy techniczne oraz scenariusze pożarowe.

Dzięki współpracy z jednostkami Państwowej Straży Pożarnej gwarantujemy wysoki standard usług. Z ofertą firmy godnej zaufania zapoznasz się na stronie https://www.lpoz.pl. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego w Państwa sprawie.

mikuś33

Posty: 3

 

Klaudi

Posty: 19