[OFERTA] Architekt wnętrz - Gdynia - Tutaj WARTO!

[OFERTA] Architekt wnętrz - Gdynia - Tutaj WARTO!Biuro projektowe duszynska.com.pl zachęca wszystkich klientów do sprawdzenia oferty. Jeśli potrzebne jest fachowe projektowanie wnętrz to się tym zajmę. Jestem osobom, która zajmuje się do lat projektowaniem, dlatego wiem jak się to robi. Moi klienci są bardzo zadowoleni z tego, że im pomagam. Słucham, które mają potrzeby i tworze wszystko według wybranego stylu.

Działam w trójmieście. Bez kłopotów mogą dojechać do klientów w Gdańsku czy też w Gdyni. Osoby zainteresowane moją ofertą zachęcamy do sprawdzenia strony indenowej. Mogę przyjechać na umówione spotkanie, niemniej jednak mogę również zaoferować własne usługi online. Oferuje swoim klientom trzy pakiety projektowe: Emerald, Koralowy oraz Złoty.

Uwzględniam w projektach wszystkie wymagania klientów. Tworze w zależności do wybranego pakietu wizualizacje 2D lub 3D. Nasza współpraca może się zakończyć po wykonaniu projektu wykonawczego, niemniej jednak mogę również zaoferować nadzór autorski nad projektem. Dostosowuje usługi do potrzeb moich klientów. Zapraszam.

v_v007

Posty: 4

 

olboyyy

Posty: 11