[OFERTA] Tarcza sprzęgła john deere 3650 - Tu Kupisz !!

[OFERTA] Tarcza sprzęgła john deere 3650 - Tu Kupisz !!Dla wszystkich osób, które posiadają traktory mamy niezmiernie dobrze przygotowaną ofertę. Nasz sklep mieści się pod adresem agristar.pl i wszystkich zachęcamy do sprawdzenia oferty. Jeżeli tylko czegoś potrzebujecie to my to mamy. W ofercie znajdziecie ramie lusterka john deere 6600 jak i przegub kierowniczy case maxxum 5140.

Mamy wszystko, co konieczne jest do silnika, przełożenia napędu jak i do kabiny. Oferujemy wysokiej klasy części, dlatego są trwałe i bezpieczne podczas użytkowania. Potrzebna jest komuś pompa hydrauliczna massey ferguson? My mamy pompy w sklepie i doradzamy, które z nich wybrać.

Dla tych, którzy mają problem z odpalaniem czeka już stacyjka john deere 6800, jaką w bezproblemowy sposób można zamontować. Jeżeli po wymianie stacyjki traktor nadal nie chce odpalać to mamy rozrusznik massey ferguson, a dlatego jesteśmy niezmiernie dobrze przygotowani na każdą możliwą okazję. Sprawdźcie naszą ofertę, a przekonacie się, że mamy tam coś dla Was, co szybko zamontujecie do każdego modelu traktora.

Zobacz więcej o produkcie: https://agristar.pl/1010-sprzeglo

Klarka23

Posty: 1

 

dziubek56

Posty: 15