[OFERTA] Przedszkole miasteczko wilanów

[OFERTA] Przedszkole miasteczko wilanówJeśli szukasz przedszkola sportowego, w jakie dziecko będzie się czuło jak w domu, to zapraszamy do Nas. Karate Kids Niepubliczne Przedszkole to miejsce, w którym dzieci uczą się współpracy z rówieśnikami. U nas dzieci zdobywają wiele umiejętności, dzięki którym łatwiej im będzie funkcjonować w życiu społecznym. Oferujemy dzieciom wiele atrakcyjnych zajęć, jakie mają pozytywny wpływ na rozwój intelektualny, społeczny i fizyczny. Są to między innymi zajęcia z tańca, gimnastyki, rytmiki, fitness, języka angielskiego, plastyki i logopedii.

Dzięki zajęciom sportowym pokazujemy dzieciom, jak istotna jest aktywność fizyczna, a zarówno zdrowe odżywianie. Każdego dnia zachęcamy dzieci do aktywności fizycznej, aby rozwijało się w indywidualnym tempie, zgodnie ze swoimi predyspozycjami. W naszym przedszkolu w Warszawie, wszystkie zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające kwalifikacje i doświadczenie.

U Nas panuje miła i rodzinna atmosfera. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą poprzez stronę internetową http://www.karate-kids.pl/edukacja-przedszkolna.html.

Lalka

Posty: 1

 

wisła1905

Posty: 11