gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

Lupusx

Posty: 3

 
Wiele kobiet które znam boi się zamawiać suknię szytą na miarę ze względu na koszty, ale właśnie cały myk polega na tym, że to wcale nie muszą być kosztowne rzeczy. Niektóre moje koleżanki były ostatnio w ciężkim szoku jak im powiedziałam ile zapłaciłam za suknię balową na sylwestra właśnie zrobioną na miare.

johncena67

Posty: 10

 
Cześć :) Jest w Pzn super sklep Isel Onir z sukniami. Na facebooku można ich znaleźć:facebook.com/IselOnir-875955792589761. Materiały mają bajeczne, niesamowicie przykuwają uwagę, ale są też mega przyjemne w dotyku, takie delikatne, naturalne, super! Szyli mi tutaj suknię estradową niedawno i efekt przerósł moje oczekiwania. Na scenie trzeba umieć skupiać wzrok widowni i ta suknia mi to ułatwia.

mniszekk

Posty: 13

 
nie wiem kogo tutaj polecić a sama będę musiała się już zacząć rozglądać za suknią ślubną. Mam swoją wizję i pomysł jak suknia ma wyglądać. Teraz tylko potrzebuję kogoś kto mi tę wizję wcieli w życie :)

Michalek23

Posty: 6

 
Ile kosztuje wykonanie sukni na wymiar tak w ogóle? Rozumiem, że jeśli bym przyszła z własnym materiałem to wyszłoby taniej, dużo taniej? Ktoś coś?

Laleczka

Posty: 7

 
Najważniejsze w przypadku sukienek jest to z jakiego są zrobione materiału. W sklepach generalnie masz dużo chińszyczny z materiałów które ani się nie układają, ani nie są wcale wizualnie szczególnie estetyczne.

Pendrzec

Posty: 15