osobista stylistka, szukam !

osobista stylistka, szukam !

Tak się zastanawiam czy b stylista mody zajmuje się zaglądaniem do szaf jak to pokazują na filmach i w programach? Przydałby mi się taka osoba, która ma wiedzę i chętnie mi pomoże. Na modzie i stylu nie znam się w ogóle.

Gumer45

Posty: 1

 
Jeśli potrzebne jest analiza sylwetki to na stronie https://kamilapiwowarska.pl/oferta-indywidualna/ jest od tego wybitna specjalistka, która niezwykle chętnie każdej osobie pomoże.

uluszka

Posty: 7

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, natomiast w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się niesłychanie przydaje do pomocy.

mazi1991

Posty: 5

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Naprawdę potrafi ubrać osób o mnóstwo lepiej. To znaczące na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, wobec tego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

urszulka

Posty: 4

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, ale w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, dlatego taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

doprzodu67

Posty: 11

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Naprawdę jej spojrzenie na mnie było całkowicie różne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

Januszek

Posty: 4

 
Mnie najbardziej podobały się zakupy ze stylistką, bowiem widać, że ma do tego głowę. Zasadniczo w ogóle lubię zakupy, ale pod okiem specjalistki to było rzeczywiście super. Całkowicie zmieniła się moja garderoba. Teraz mam wiecej kolorowych rzeczy. Człowiek ciągle maskuje swoje niedoskonałości, ale to nie ma sensu.

Black_Riot

Posty: 2

 
Odkąd pamiętam bałam się jasnych kolorów, ale jak poszłam na analizę kolorystyczną i zaczęłam przymierzać te ładne kolory to byłam w szoku. Nagle okazało się, że ta szarość i czerń nigdy nie była dla mnie. Teraz czuje się o wiele lepiej. Jestem o wiele bardziej szczęśliwa.

Olsztynek

Posty: 26