gdzie kupić sukienkę

gdzie kupić sukienkę

Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę? Obejrzałam i przymierzyłam już tyle, że aż boli głowa i nie potrafię się zdecydować. Dziewczyny, w czym wy idziecie na swoje studniówki?

alus

Posty: 5

 
Nie chodzę na sylwestrowe bale, więc nie mam tego problemu, ale na wesela już zawsze jest problem.

eloop

Posty: 14

 
A może któryś z tych zestawów biżuterii https://www.lejdi.pl/k370,bizuteria-zestawy.html ? Ceny są naprawdę w porządku, więc pewnie znajdziesz coś fajnego.

nero45

Posty: 3

 
Dostałeś sporo wskazówek i myślę, że bez problemu wybierzesz z nich coś odpowiedniego. Możesz też zrobić mieszany prezent, na przykład perfumy i bieliznę albo kosmetyki i biżuterię.

doprzodu00

Posty: 7

 
Kup drogie markowe perfumy. To jest zawsze najlepszy prezent.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Jeśli szukasz oryginalnej sukienki, na przykład z jakimiś haftami albo zdobieniami, to ja bym Ci radziła sprawdzić w sklepie lejdi.pl. Mają tam naprawdę przepiękne sukienki.

FOTOhihi

Posty: 4

 
Dziewczyny Ci dobrze radzą. Kup albo biżuterię, albo kosmetyk, albo dodatki. Butów raczej nie, bo nie wiadomo, czy trafisz z rozmiarem, a torebka zawsze będzie pasowała. Możesz jeszcze się zdecydować na jakiś zestaw kosmetyków, ale taki wiesz, naprawdę super i ona na pewno będzie zadowolona.

Marioleczka

Posty: 10

 
Dobrze dziewczyno robisz, że kupujesz wcześniej. Na ostatnią chwilę później nie będziesz musiała szukać i zastanawiać się, co założyć.

tigra32

Posty: 7

 
Każdy idzie na sylwestra w tym, co uważa za stosowne. Ja kiedyś widziałam dziewczynę w kombinezonie. Co prawda eleganckim, ale to nie jest sukienka i nikt jej palcami nie wytykał.

pietryn045

Posty: 33