Sklep z odzieżą XXL

Sklep z odzieżą XXL

Jakie stroje nosicie, jeżeli chodzi o rozmiar XXL, co wam najbardziej pasuje. Szukam ciekawych inspiracji, również na własnego bloga.

Miki789

Posty: 1

 
Tylko nie wybieraj zbyt dużych ubrań, bo to częsty błąd. Powinny być możliwie najbardziej dopasowane do sylwetki.

namok

Posty: 3

 
Fajne cieniowane sukienki mają w https://ewex24.pl/kategoria/67/eleganckie i bardzo dobrze w nich wyglądam. Praktycznie cała sylwetka ukryta, można delikatne wyeksponować buty, przedramiona i to wszystko. O wiele lepiej się czuję i praktycznie we wszystkich sukienkach chodzę na zmianę. Kolory całoroczne, uniwersalne, więc z mody długo nie wyjdą. W Warszawie mają oddział stacjonarny, jak jesteś zainteresowana zobaczeniem kolekcji na żywo.

Klakier

Posty: 25

 
Z reguły w długich ciuchach chodzę, bo nie lubię swoich nóg. W dobrej kreacji przynajmniej człowiek nabiera pewności siebie. Myślę, że cieniowane sukienki bardzo spoko ukrywają niedoskonałości. To się u mnie sprawdziło już wiele razy.

Gruamer

Posty: 3

 
Maskowanie mankamentów jest ok, więc praktycznie pełny kombinezon, dopasowane spodnie, jakaś fajna tunika i masz zrobiony styl.

marcinmg

Posty: 25

 
Ewex warszawski jest niezły, więc możesz skoczyć. Widziałam wiele kobiet stamtąd wychodziło zadowolonych. Moją mamusię zaopatruję w sukienki tam od czasu do czasu. Pracują super babki, które pasjonują się modą dla puszystych i kreacje nie są jakieś dziwaczne, tylko pełna klasa.

zimek123456

Posty: 11

 
W sieciówkach puszyści to raczej się zgubią :) Nie ma niczego dobrego, a szyją głównie z poliestru, więc ciuch na dłużej się nie daje. Tylko naturalne materiały.

ertumer

Posty: 2