Dobra stylistka

Dobra stylistka

Cześć! Właśnie zdałam sobie sprawy, że mój wygląd to nie efekt bezkształtnej sylwetki ale źle dobranej garderoby! Muszę koniecznie skorzystać fachowych
porad! Znacie może jakiegoś dobrego stylistę?

audi80

Posty: 5

 
Dziś projektanci odzieży oferują tyle modeli i krojów, że tak naprawdę trudno bez pomocy fachowca wybrać idealnie dopasowaną do wyglądu garderobę. Wydaje mi się, że pomoc stylistki to doskonałe rozwiązanie, które pomoże każdemu stworzyć swój własny styl i nienaganny wygląd.

Marioleczka

Posty: 6

 
Sama chętnie skorzystam z pomocy profesjonalnej stylistki, bo po kilku latach zajmowania się dziećmi w mojej szafie znaleźć można jedynie wygodne dresy i rozciągnięte bluzy! Ponieważ nie podążam za nowinkami mody a moja sylwetka zmieniła kształt po dwóch porodach marzę o tym, by przy pomocy fachowca znów poczuć się elegancką kobietą.

vokalek

Posty: 34

 
Nie wiem jak wam, ale mnie nie zawsze podobają się stylizacje tworzone przez pseudo blogerki modowe. Jak już korzystać z pomocy to profesjonalnej stylistki a nie dziewczyny, która na swoim blogu promuje odzież znanych projektantów!

beata77

Posty: 9

 
Mój mąż ostatnio naoglądał się programów, w których styliści dokonują metamorfozy wyglądu nieciekawie wyglądających kobiet i delikatnie mi wspomniał, że przecież ja też mogę skorzystać z tak profesjonalnej pomocy. Trochę się zdenerwowałam, że tak nisko ocenia mój wygląd, ale jak spojrzałam w lustro to faktycznie ma rację!

Czarek

Posty: 13

 
Nawet z ubrań zakupionych w supermarkecie czy w sklepie z używaną odzieżą można stworzyć super stylizację, jak się wie jak zatuszować mankamenty sylwetki i wyeksponować jej atuty. Tą umiejętność posiadają profesjonalni styliści mody, z których pomocy moim zdaniem warto skorzystać

Dydusek

Posty: 21

 
Podobno nie szata zdobi człowieka, ale jak nieraz przyglądam się garderobie kobiet to zastanawiam się czy one lusterka nie mają w domu. Niby noszą markowe ciuchy, ale nie pasujące ani do ich sylwetek ani do całego zestawu garderoby. Ja do czasu kiedy nie skorzystałam z pomocy Stylistki z portalu Klinika Mody miałam ten sam problem a dziś w pełni akceptuję siebie i mój nowy wygląd.

wigry00

Posty: 9

 
Każda kobieta powinna być dobrze ubrana nawet dla poprawienia własnego samopoczucia. Jednak w naszym, zaściankowym społeczeństwie wciąż panuje opinia, że do porad stylistek mają dostęp jedynie gwiazdy telewizyjne. A przecież tego rodzaju pomoc nie jest aż tak droga, bo oscyluje w granicach kilkuset złotych!

bartek33

Posty: 7

 
Możesz śmiało skorzystać z oferty, którą znajdziesz na stronie pod adresem www.klinikamody.pl. Pani Magda za naprawdę rozsądne pieniądze pomogła mi wymienić całą garderobę i odszukać swój styl. Dziś bez problemu dobieram poszczególne elementy garderoby na każdą okazję! Polecam!

Marioleczka

Posty: 10

 
Bez problemu znajdziesz w sieci internetowej oferty usług profesjonalnych stylistek. Z tego co wiem, to oferują kompleksową pomoc, która obejmuje zarówno wybór idealnie dopasowanego stylu jak również stworzenie pełnych zestawów garderobianych.

Appell

Posty: 5