Bielizna wyszczuplajaca - sklep online

Bielizna wyszczuplajaca - sklep online

Hej, cześć! Okazało się, że nie mogę się wcisnąć w moją suknię ślubną, a już nie dam rady ani zgubić tych kilogramów, ani tym bardziej zrobić poprawkę u krawcowej...Jedyną pomocą będzie chyba bielizna wyszczuplająca. Skąd zamówić body, rajstopy???? Jakie marki rzeczywiście mi komfort zapewnią i faktycznie trochę zwężą mi talię?

andrew66

Posty: 1

 
Ja powiem tak, ze swojego doświadczenia – bielizna wyszczuplająca jest fajna i faktycznie pomocna, ale też nie można przesadzać z jej używaniem. Chodzenia każdego dnia po wiele godzin to ja bym raczej polecała. Raczej jest to rozwiązanie na specjalne okazje, na kilka godzin raz na jakiś czas.

23-ulaś

Posty: 11

 
Rozglądam się za gorsetem do sukni ślubnej i internetowo to ciężko będzie coś dobrać a w sklepach stacjonarnych u mnie w mieście to praktycznie nie mają takich rzeczy. No i jest problem. Udało się wam zamówić gorset online tak żeby faktycznie dobrze leżał, nie podwijał się i odpowiednio ścisnął?

jajajosz12

Posty: 24

 
Poprawiło się na pewno jeśli chodzi o jakość sprzedawanej bielizny korygującej. Jeszcze te kilka lat temu to żeby coś profesjonalnego i wygodnego dostać to trzeba było zapłacić jak za złoto. Teraz jest większa konkurencja, można przebierać w producentach także automatycznie cenowo wygląda to dużo lepiej.

asiunia44

Posty: 5

 
Zastanawiam się nad bielizną która by mocniej mi brzuch ścisnęła bo tak to się wszystko wylewa i żadnej ze swoich ulubionych bluzek nie mogę założyć, nie mówiąc już o jakiejś garsonce i tak dalej. Ale trochę się boję, że taki ścisk będzie bolał.

Nikuś23

Posty: 5

 
Zawsze myślałam, że taka bielizna nie będzie mnie dotyczyć, ale po ciąży ciało mi się mocno zmieniło na minus i sama się za takim body, czy majtkami rozglądam. Skoro można i są takie możliwości, to czemu nie skorzystać?

olbrzym88

Posty: 10

 
Różnej klasy sprzedają bieliznę tego typu, są lepsze i gorsze modele. Na pewno trzeba by sobie przetestować już na sobie i swoim ciele, bo też każdy ma inne proporcje, inny kształt ud, pośladków czy brzucha, także może się okazać, że to co odpowiada jednej kobiecie będzie zupełnie nie do założenia dla innej.

Dresik

Posty: 5

 
Sporo bielizny wyszczuplającej zamówiłam w tym roku przez stronę orirose.pl. Mają tutaj właśnie produkty Orirose, oryginalne, w niewygórowanych cenach. Najbardziej mi się ich body przydaje, można sporo w talii centymetrów sobie odjąć równocześnie nie krępując sobie jakoś specjalnie ruchów i nie zabierając oddechu. Mam trochę bardziej dopasowanych kreacji, a zwłaszcza spódnic z wysokim stanem, których bym nie była w stanie nosić gdyby nie body. Rzeczywiście modeluje, efekt jest bardzo naturalny.

Sklepiczek23

Posty: 17

 
Póki co to próbuję jeszcze diety, żeby sobie obwody zmniejszyć, jeśli to nie pomoże to na pewno będę szukała bielizny wyszczuplającej, bo muszę schudnąć do września, kiedy na wesele do siostry będę szła...

Lopez58

Posty: 8