Na masę mięśniową - POMOCY!!!

Na masę mięśniową - POMOCY!!!

Co byście poradzili trenującemu facetowi, który przecież musi się odpowiednio odżywiać w trakcie treningów na siłowni?

Facio

Posty: 12

 
Odżywki, suplementy – wiadomo. Niemniej jednak do rozbudowy masy mięśniowej porządne są zwykłe jaja, pożądane byłoby posadzić je w diecie. Mają ponieważ dobrze przyswajalne biało, a to pomaga w rozwoju mięśni.

Grabow12

Posty: 19

 
W kwestiach żywienia przy budowie masy mięśniowej ważnym aspektem jest też posiłek po treningu (jest on tak samo ważny jak osławione śniadanie). Oczywiście trzeba jakiś czas odczekać, ale potem sok owocowy i jakiś kurczak z ryżem będą ok.

345_14

Posty: 17

 
Ludzie popełniają wiele błędów w komponowaniu swojej diety, jaka ma być pomocna przy rozwoju masy mięśniowej. Są niekonsekwentni, jedzą nieregularnie, przestają liczyć kalorie. To wszystko raczej nie pomaga w treningach.

notariusz24

Posty: 23

 
Dlatego tak ważne w diecie jest jej dopasowanie do danej osoby. Bo owszem, inny ćwiczący masę mięśniową na siłowni może doradzić, pomóc w kwestii odżywiania czy suplementów, ale każdy organizm jest inny i dieta jednego osobnika może wcale nie pomóc drugiemu. Warto o tym pamiętać.

Dersei02

Posty: 21

 
W diecie korzystnej dla rozwoju masy mięśniowej poleca się m.in. ryby, jakie dostarczają kwasów tłuszczowych. Tak więc nie tylko suplementy, lecz również zdrowe odżywianie!

camwe22

Posty: 16

 
Z ryb najlepsze są łososie i tuńczyki, albowiem zawierają sporo białka, witaminę D i kwasy tłuszczowe omega-3. A idealne suplementy na masę mięśniową możesz sprawdzić na tej stronie : http://terminatory.pl

Oct714

Posty: 12

 
W diecie pracującej dla nas na rozwój masy mięśniowej istotne jest też urozmaicenie posiłków. Nie można w kółko jeść kurczaków czy też ryb z puszek. Ważne są zarówno różne elementy jedzenia, albowiem każdy zaopatruje nas w konkretne składniki i dopiero ten konglomerat przyniesie efekty na siłowni. Co potem docenimy w lustrze.

Gindzio56

Posty: 23